Pro zdraví a krásu

Je již vědecky dokázáno, že za 50 let ubylo ve všech potravinách až 80% z jejich původního obsahu vitamínů a minerálů. Všechny nemoci vznikají z nedostatku mikronutrientů ve stravě, je tedy dnes už nezbytně nutné tyto vitamíny, minerály a další živiny pravidelně doplňovat kvalitními potravinovými doplňky.

Vyberte si, čemu věříte vy a co máte vyzkoušené. My jsme si vybrali produkty Klubu Global 3000, které se osvědčily nám. Díky doplňování důležitých vitamínů, minerálů a dalších potřebných látek, se nám zlepšilo spoustu různých neduhů.

Global 3000 je na trhu již od roku 1999 a svoje výrobce a partnery má v Čechách a na Moravě. Hlavními výrobky jsou potravinové doplňky, které obsahují daleko více účinných látek, než ty co seženete v běžném obchodě nebo v lékárně. Proto tak skvěle pomáhají při řešení různých zdravotních problémů. A kolikrát jsou i za méně peněz.

Výrobcem těchto skvělých doplňků a vitamínů je Ing. Zbyněk Prokšan, který dlouhá léta spolupracuje s Výzkumným ústavem potravinářským, takže už za ty roky práce v tomto oboru ví přesně, co náš organizmus potřebuje, aby fungoval správně. A také ví, v jaké ideální kombinaci s dalšími vitamíny, minerály a bylinkami, a v jakém množství je přínosem pro naše celkové zdraví.

Dalšími výrobky jsou zdravé potraviny a nápoje s vlákninou, zelené potraviny, fitry na vodu, velice příjemná kosmetika, luxusní parfémy světových vůní, ekologický prášek na praní a spoustu dalšího...

Ze zvědavosti jsme si udělali porovnání složení a ceny některých výrobků z Globalu s doporučovanými výrobky z lékárny a zjistili jsme, jaký je mezi nimi obrovský rozdíl. Podívejte se na jejich srovnání ( na střeva a imunitu  -  na klouby  -  pro zdraví vlasů ). Je nám tak naprosto jasné, proč se po užívání doplňků stravy od Globalu cítíme líp a vše se pomalu zlepšuje. Výsledky srovnání jsou zajímavé a jednoznačně nahrávají produktům Global 3000.

Tyto skvělé výrobky používáme pravidelně a máme vyzkoušené, že opravdu fungují. Vyzkoušeli jsme více různých výrobků a poznali i jiné firmy, ale tyto výrobky nás oslovily nejvíce. Super poměr ceny, kvality a skvělého účinku na naše zdraví, které si může dovolit každý. A navíc jsou naše, podporujeme domácí výrobce a naše lidi, ne firmy ze zahraničí. Všechny informace a svoje zkušenosti tedy s čistým svědomím a důvěrou předáváme i Vám.

Klub Global 3000 však nejsou jenom vitamíny a potravinové doplňky, ale sdružení více českých a moravských partnerských výrobců a eshopů. Můžete si zde nakupovat i spoustu dalších spoustu dalších potřebných věcí, které již nyní běžně kupujete. Jsou to různé pochutiny, jídlo, sladkosti, čaje, káva, nápoje, kosmetika a drogerie, toaletní potřeby, drobnosti a krmení pro mazlíčky, šperky, oblečení, ručníky, utěrky, povlečení a další textilie, věci a hračky pro děti…

A za všechny nákupy svoje a také dalších lidí, kteří se do klubu přidají po Vás, sbíráte body, které se Vám stále přičítají, nikdy o ně nepřijdete a tím se Vám stále navyšuje Váš věrnostní bonus. Takže tady nejen výhodně nakupujete a pečujete o své zdraví, ale také postupně dostáváte krásné odměny, které po určité době převýší částky, které za své nákupy vydáte.

Informace o výhodách členství v Klubu Global 3000 najdete ZDE