Pro zdraví a krásu

Je již vědecky dokázáno, že za 50 let ubylo ve všech potravinách až 80% z jejich původního obsahu vitamínů a minerálů. Všechny nemoci vznikají z nedostatku mikronutrientů ve stravě, je tedy dnes už nezbytně nutné tyto vitamíny, minerály a další živiny pravidelně doplňovat kvalitními potravinovými doplňky.

My jsme si vybrali Klub Global 3000, která je na trhu již od roku 1999 a svoje výrobce a partnery má v Čechách a na Moravě. Hlavními výrobky jsou potravinové doplňky, které obsahují daleko více účinných látek, než ty co seženete v běžném obchodě nebo v lékárně. Proto tak skvěle pomáhají při řešení různých zdravotních problémů. A kolikrát jsou i za méně peněz.

Ze zvědavosti jsme si udělali porovnání našich výrobků z Globalu s doporučovanými výrobky z lékárny a zjistili jsme, jaký je mezi nimi obrovský rozdíl. Když někdo řekne, že jsou ty naše drahé, tak se stačí podívat na tato srovnání a poupravit si svoje mínění. Je nám teď už naprosto jasné, proč se po užívání doplňků stravy od Globalu cítíme líp a vše se pomalu zlepšuje. Výsledky srovnání jsou zajímavé a jednoznačně nahrávají produktům Global 3000. Srovnání složení a cen najdete přímo u vybraných výrobků (na klouby, pro zdravá střeva, výživa pro vlasy).

Výrobcem těchto skvělých doplňků je Ing. Zbyněk Prokšan, který dlouhá léta spolupracuje s Výzkumným ústavem potravinářským, takže už za ty roky práce v tomto oboru ví přesně, co náš organizmus potřebuje, aby fungoval správně. A také ví, v jaké ideální kombinaci s dalšími vitamíny, minerály a bylinkami, a v jakém množství je přínosem pro naše celkové zdraví.

Dalšími výrobky jsou zdravé potraviny a nápoje s vlákninou, zelené potraviny, fitry na vodu, velice příjemná kosmetika, luxusní parfémy světových vůní, ekologický prášek na praní a spoustu dalšího...

My tyto skvělé výrobky pravidelně používáme a máme vyzkoušené, že opravdu fungují. Jsme z nich nadšení, jak nám dělají úžasně dobře. Vyzkoušeli jsme více různých výrobků a poznali i jiné firmy, ale tyto výrobky nás oslovily nejvíce. Super poměr ceny, kvality a skvělého účinku na naše zdraví, které si může dovolit každý. A navíc jsou naše, podporujeme domácí výrobce a naše lidi, ne firmy ze zahraničí. Všechny informace a svoje zkušenosti tedy s čistým svědomím a důvěrou předáváme i Vám.

 

 

 

Klub Global 3000 však nejsou jenom vitamíny a potravinové doplňky, ale sdružení více českých a moravských partnerských výrobců a eshopů. Můžete si zde nakupovat i spoustu dalších potřebných věcí, které již nyní běžně kupujete. Jsou to různé pochutiny, jídlo, sladkosti, čaje, káva, nápoje, kosmetika a drogerie, běžná, bio i eko, toaletní potřeby, drobnosti a krmení pro mazlíčky, šperky, povlečení, ručníky a další textilie, knihy, kancelářské a školní potřeby, věci a hračky pro děti…

A za všechny nákupy svoje i lidí, kteří se do klubu přidají po Vás, sbíráte body, které se Vám stále přičítají, nikdy o ně nepřijdete a tím se Vám stále navyšuje Váš věrnostní bonus. Takže tady nejen výhodně nakupujete a pečujete o své zdraví, ale také postupně vyděláváte krásné odměny, které po určité době převýší částky, které za své nákupy vydáte.

Informace o výhodách členství a registraci do Klubu Global 3000 najdete ZDE