Péče o klouby, kosti a šlachy


Pro zdravé a pohyblivé klouby je nejpoužívanější ProKloub, což je rozpustný prášek s hluboce štěpeným kolagenem (7560mg), glukosaminem, chondroitinem a šestnácti vitamíny a minerály, který podporuje růst a stavbu kloubní chrupavky. Obnovení kloubní chrupavky zlepšuje kloubní hybnost a ve svém důsledku eliminuje zdroje artrotické bolesti. Pozitivní vliv mají zejména peptidy a polypeptidy kolagenu spolu se stopovými prvky. Zároveň také zapojením těchto látek do metabolizmu se výrazně zlepšuje kvalitu vlasů, nehtů a pokožky.

Pokud má někdo velké problémy a bolesti, doporučujeme vylepšený ProKloub MAXI, který má nižší obsah kolagenu (2750mg), ale obsahuje navíc kyselinou hyaluronovou a MSM, což jsou podpůrné protizánětlivé látky, které vám v krátké době výrazně zmírní bolesti v kloubech.
Více informací o ProKloubu najdete ZDE

 


Tablety ProKloub speciál jsou vhodné spíše jako prevence pro mladší generaci s obsahem kolagenu v množství 255mg a je dobré užívat ho denně od cca 35 let věku. Avšak pro aktivní sportovce je doporučeno i dříve.

Pro zlepšení kvality kostí je velmi prospěšný ProBones, který je vhodné užívat od 50 let pravidelně 3 tablety denně, aby se zabránilo s přibývajícím věkem řídnutí kostí. Je velmi vhodný i pro kojící matky, v období růstu pro děti i pro starší generaci.
ProBones lze také doporučit pro těhotné, aby se v těhotenství nekazily zuby a neřídly kosti. Dítě si bere z těla matky vše, co pro svůj vývoj potřebuje a když vše potřebné nenajde ve stravě, tak si to prostě vezmě ze zásob těla matky.
Probones také obsahuje vysoké množství vitamínu D (1 tableta 140%), kterého je při dnešním způsobu života v těle téměř každého člověka velký nedostatek. Vitamín D obrovským způsobem ovlivňuje naši imunitu. A nejen to. Je absolutně nezbytný pro normální funkci svalů, je potřeba pro zachování normální hladiny vápníku a přispívá k udržení zdravého stavu zubů. Také se podílí na správném procesu dělení buněk.

 


Při bolestech kloubů je také vhodné doplnit užívání Prokloubu Maxi o mast ProKloub s obsahem glukosaminu, chondroitinu a kyseliny hyaluronové. Tato mast se vtírá přímo do kloubu, který je těsně pod kůží.

Výborné na úlevu od bolesti jsou gely na svaly, šlachy a klouby, a to Florien 3000 a chladivý Florinea Natural Ice gel.

_________________________________________________________________________________________________________________


NAŠE ZKUŠENOSTI:

Máme vyzkoušený ProKloub Maxi a ProKloub ovocný s daleko vyšším obsahem kolagenu. Užíváme oba, jeden dopoledne, druhý odpoledne. Za měsíc pravidelného užívání úžasným způsobem ProKloub odstranil bolesti ramene, krční páteře a ztuhlé bolavé prsty. A navíc mi přestaly padat vlasy, což je takový příjemný bonus navíc.

Pak užíváme pravidelně ProBones proti řídnutí kostí a pro zdravé zuby.


Informace o výhodách členství v Klubu Global 3000 najdete ZDE