Klub „SÍŤOFKA“ pod skalama

Hledáte možnosti, jak zlepšit kvalitu svého života? Chcete pro svoji rodinu zajistit víc finančních prostředků na dovolenou, k důchodu, pro děti? Chcete mít více času na svoji rodinu, přátele a svoje záliby? Chcete si zlepšit postavení ve svém stávajícím zaměstnání? Chcete pomáhat lidem, kteří si sami pomoct nemůžou? Chcete být zdravější?

Na všechny tyto aspekty Vašeho života existuje jeden společný a jednoduchý způsob, který Vám přinese další peníze na Vaše sny a život v radosti 😊

A proč chtít více peněz? Existuje tu přímá úměra:

více peněz = daleko více možností pro celou Vaši rodinu,
více peněz = méně času stráveného v práci a tím více času,
více peněz = více respektu od vedoucích ve Vaší práci,
více peněz = možnost pomáhat lidem, kteří si sami nepomohou,
více peněz = zdravé a kvalitní potraviny a vitamíny, placené služby u lékařů,
a spoustu dalších radostí, které obohatí celý Váš život 😊

Celý svět funguje přes peníze, tak jich musí mít každý člověk takové množství, aby mohl kdykoliv zaplatit za všechno, co ke svému životu nutně potřebuje, co se mu líbí a co mu udělá radost. Bez nich se v dnešní společnosti žít nedá. A kdo říká, že peníze jsou špatné, peníze kazí lidi, peníze nejsou důležité..., tak lže sám sobě.

Peníze jsou tvořivá energie, jsou potřebné pro každého a když jich má člověk hodně, tak pouze ukazují charakter a hodnotu každého člověka, jak s nimi dokáže nakládat ve prospěch celé společnosti.

Vysvětlíme Vám, jak funguje běžný maloobchod, síťový marketing, přímý prodej a placené spotřebitelství, abyste je správně rozeznali a nenaletěli podvodníkům, kterých je kolem nás stále hodně. Zaštiťují se systémy síťového marketingu, slibují rychlé zbohatnutí a zázračné vyléčení, ale jen tahají z lidí peníze. Spoustu lidí hledá příjem navíc a lehce jim naletí, protože se v tom neorientují. Když to celé pochopíte, tak už Vás nikdy nikdo neoblafne.

Přijďte za námi do Síťofky, ukážeme Vám, jak můžete jednoduše získávat stálý příjem 30.000,- díky svým běžným nákupům. Neplaťte mediální reklamu a letáky ve schránkách - nechejte platit sobě!!!

- Vedrovice 148 (u fotbalového hřiště, vchod hnědými vraty)
-
kapacita klubovny je 12 míst.

Jestli chcete přijít, pošlete prosím SMS, kolik vás bude. V případě více lidí akci rozdělíme na další dny 😊

Rozpis pravidelných workshopů:

👉 čtvrtek 18.7.2024 - 17:30 až 18:00

👉 čtvrtek 25.7.2024 - 17:30 až 18:00
👉 čtvrtek   1.8.2024 - 17:30 až 18:00
👉 čtvrtek   8.8.2024 - 17:30 až 18:00
👉 čtvrtek 15.8.2024 - 17:30 až 18:00

Těšíme se na Vás 😊