Zdravé hubnutí


Pro ty, co si chtějí udržet štíhlou postavu, je tu Slim 3000 Coctail. Je to koktejlová směs s rozpustnou vlákninou, L-karnitinem, sójovým lecitinem a zeleným čajem. Koktejl je vhodný při redukčních dietách. Vyrábí se v těchto příchutích: Jahoda, Vanilka, Karamel, Čokoláda, Latte a Káva, vyberte si, která vám nejvíce chutná. Lze koktejlem nahradit 1-2 jídla denně.

 


Dalším doplňkem stravy při hubnutí je PoCLAd, což jsou teblety s obsahem konjugované kyseliny linolové (CLA), Ženšenu, Guarany, Cordicepsu, L-karnitinu, zeleného čaje, aminokyselin a dalších tělu prospěšných látek. PoCLAd skvěle pomáhá k rychlejšímu spalování tuků a k získání více energie. Obsáhlé informace o PoCLAdu, o jeho složení a jak působí na náš organizmus najdete ZDE

Pitný režim doplníte nápojem ILLA slim 3000 Tea, který je bez sladidla a je vhodné ho vypít v množství až 1 litr denně.

_________________________________________________________________________________________________________________


NAŠE ZKUŠENOSTI:

Tady se s vámi o svoje zkušenosti nepodělíme, protože jsme štíhlí. Ale koktejly jsme ochutnali, jsou moc dobré, krásně husté a chutnají jako puding. Přimícháme vlákninu a je to dobrá svačinka jen tak nachuť. Hlavně ten jahodový je taková mňamka.

A taky teď užíváme PoCLAd, ale jen jednu tabletku, která nám přináší více energie a lepší soustředění. A taky mi pomáhá, že mi neotékají kotníky. Koukněte na jeho složení.

Zde najdete video, kde o nich povídá jejich vývojář a výrobce, Ing. Zbyněk Prokšan:


Informace o výhodách členství v Klubu Global 3000 najdete ZDE