Zdravé potraviny s vlákninou


Nejchutnější vlákninou jsou ale naše Vitavláknina těstoviny (penne, vrtule, silné nudle, polévkové nudle, písmenka, krátké špagety), které zachutnají snad každému. Jsou vícevaječné, obsahují vlákninu, rutin, vitamin B12 a minerály.

 


Další zdravou stravou jsou Instantní polévky s vlákninou a se syrovátkou, a to hrášková, cizrnová a čočková, které jsoujen mírně ochucené. Celé lusky jsou jemně rozemleté metodou vysokorychlostního mletí, čímž se živiny zpřístupní v daleko větší míře, než běžným mletím. Zpracované jsou celé lusky a tak se do výrobku dostávají i živiny obsažené ve slupce i těsně pod ní. V polévce se nevaří, nasype se jen do hotové polévky, takže se v ní zachovají všechny potřebné živiny, které se výborně vstřebávají do organizmu.

 


Také můžete ochutnat nejen pro povzbuzení Vitavlákninu kávu s kofeinem v příchutích višeň, skořice, karamel a free a bez kofeinu double free. Výborné doplnění rozpustné vlákniny do organizmu a ještě si pochutnáte. A nebo vynikající džus Fibre Morning s příchutí hruška nebo pomeranč.

_________________________________________________________________________________________________________________


NAŠE ZKUŠENOSTI:

Těstoviny jsou moc dobré, krásně měkké a brzy uvařené.

Polévky máme hráškovou a čočkovou. Po nasypání do hotové necháme 5 minut odstát, aby se vláknina nasákla a rozpustila a můžeme podávat. Když dáte směs jen do horké vody, tak moc výraznou chuť nemá. Je lepší přidat třeba bio-bujón nebo vlastní vývar, a to třeba s bramborem, zeleninou, vločkami, opečeným chlebem aj., takto je polévka mnohem chutnější.

Kávu si občas koupíme taky. Free chutná podobně, jako různé rozpustné kávy, ale je rozhodně zdravější. Je skvělou variantou pro lidi s citlivým žaludkem, kteří nesnáší běžnou kávu. Žaludek nedráždí a nepřekyseluje. Každý si může vybrat, která příchuť je pro něj ta nej. Bez sladidla je Karamel a Double Free.


Informace o výhodách členství v Klubu Global 3000 najdete ZDE