Sport a fyzická zátěž


Nápoj ILLA BCAA s nanokrystaly byl sestaven jako doplněk stravy nové generace. Vyvážené složení základních aminokyselin s nanokrystaly zajišťuje jeho maximální využití při sportu nebo jiné fyzicky náročné práci. Po tréninku urychlí regeneraci organizmu.

Iontový nápoj ILLA Hypo zajišťuje nejen dostatečný příjem tekutin do těla, ale i spoustu vitamínů a minerálů, které jsou potřeba doplňovat při sportu nebo větší fyzické zátěži, protože dochází díky vyššímu pocení k jejich rychlejšímu úbytku.

Mléčný nápoj se syrovátkovým izolátem Active Sport podporuje zdravou výživu pro sportovce a poskytuje vyvážený komplex živin s obsahem prebiotik. Syrovátkový izolát má nejvyšší biologickou hodnotu ze všech dostupných proteinů, což je výhodné pro stavbu svalové tkáně a slouží také jako energetický zdroj během cvičení nebo náročné práce. Vyznačuje se nízkým podílem tuku a laktózy.
Active Sport obsahuje také Colostrum, ve kterém jsou důležité minerální látky, aminokyseliny, imunoglobuliny, růstové faktory a proteiny.

_________________________________________________________________________________________________________________


NAŠE ZKUŠENOSTI:

Koupili jsme si Active Sport pro lepší výživu svalů při práci kolem domu a výlety do okolí. Je krásně hustý, chutná jako vanilkový nebo čokoládový puding a je to skvělá alternativa příjmu kvalitních bílkovin. Přidáme k němu i VitaVlákninu Maxi a je z toho dobrá svačinka.

Také užíváme ILLA BCAA pro doplnění základních aminokyselin, které jsou pro zdraví organizmu životně důležité. Je s lehkou příchutí lesní směs.


Informace o výhodách členství v Klubu Global 3000 najdete ZDE