Zelené potraviny


Zelený ječmen+obilné klíčky v tabletách je v dávce na 2,5 měsíce. Při pravidelné konzumaci tohoto výrobku se upravuje trávení a posiluje obranyschopnost organizmu. Obsahuje enzymy, vitamíny, minerální látky, stopové prvky, antioxidanty, aminokyseliny a proteiny. Zelený ječmen je mladá ječmenná tráva, která navíc obsahuje chlorofyl. Obilné kličky jsou nejbohatším zdrojem tříslovin. Obsahují celé spektrum vitamínů, hlavně vitamíny řady B.

VitaChlorella se sladkovodní řasou Chlorella, bifidoaktivátorem inulinem, aktivní mikroflórou a dalšími biologicky aktivními látkami je také velice prospěšná pro imunitu a má i další zdravotní benefity.

ILLA Green Tea pomeranč je chutný osvěžující nápoj s obsahem extraktu zeleného čaje. Je obohacen vysokým podílem vitamínu C a B12, jódem, kyselinou listovou a rozpustnou vlákninou. Neobsahuje cukr, konzervační látky ani syntetická barviva.

Ke zlepšení mozkové činnosti přispívá Ginkgo Global je s extraktem Jinanu dvojlaločného (Ginkgo biloba), který je v tradiční čínské medicíně ceněn již po staletí na zpomalení stárnutí mozku a zlepšení jeho zásobení krví a kyslíkem. Dalšími biologicky aktivní látky, zejména extraktem zeleného čaje a cholin, působí s Ginkgo synergicky a tím umocňují jeho pozitivní vlastnosti.
Ginkgo Global mohou používat studenti, manažeři pro zlepšení koncentrace, ale i starší lidé pro zlepšení paměti, stavů zmatenosti aj.

 


Dalším produktem je Aloe Vera, která je již od pradávna používána pro své organismu velmi prospěšné vlastnosti, na imunitu, kožní problémy, reguluje funkci střev, k regeneraci organizmu. Naše Aloe je vyráběna v Mexiku lisováním dužiny listů Aloe Vera. Je certifikovaná Mezinárodní vědeckou radou IASC, která stanovuje standardy pro kvalitu těchto produktů. Certifikáty najdete ZDE

_________________________________________________________________________________________________________________


NAŠE ZKUŠENOSTI:

Z těchto zdravých zelených potravin užíváme VitaChlorellu a Zelený ječmen, které jsou v tabletách, tak nemusí člověk řešit chuť nápoje, jako je tomu u jiných výrobků, které jsou do vody. Také si občas koupíme Aloe Vera, která má přírodní chuť, není nijak chemicky ochucovaná a přislazovaná jako ty komerční. Je dobré si např. 2x až 4x do roka udělat posilující kůru, očistu a detoxikaci celého organizmu, k čemuž Aloe Vera velmi příznivě napomáhá.


Informace o výhodách členství v Klubu Global 3000 najdete ZDE