Ostatní produkty pro zdraví


Beetroot Aktiv, ČERVENÁ ŘEPA = POKLAD PRO NAŠE ZDRAVÍ. Je výborná pro celkové zdraví, posílení imunity, srdce, cévy, čistí krev, podporuje kvalitu kostí a chrupavek, zlepšuje činnost jater, ledvin, žlučníku a žaludku, zbavuje střeva jedovatých látek, zabraňuje průjmům a odstraňuje zácpu, podporuje vylučování přebytečné vody a kyselin z těla, neutralizuje a odstraňuje jedovaté látky, zvlášť z mozku, zlepšuje činnost mozku, pozitivně působí na nervový systém a vyživuje nervy, reguluje hladinu cukru v krvi, snižuje hladinu špatného cholesterolu, podporuje tvorbu a růst buněk a opravuje jejich jádra, zpomaluje stárnutí, zvyšuje celkovou imunitu a funguje jako obrana proti celé řadě onemocnění, jako je například nachlazení, chřipka, covid...
Na výrobu jednoho 200ml balení koncentrátu je použito cca 10kg řepy, takže pořádná dávka pro naše zdraví.

 


Pro pružnost vašich cév užívejte Vitarutin, který je v příchutích pomeranč, malina a mix. Obsahuje Ginkgo bilobu, rutin, inulin a vitamín C. Přispívá k posilování oběhové soustavy, srdce a cév.

 


Pro péči o srdce, cévy, imunitu a obranyschopnost organizmu je dobré pravidelně užívat Omega 3+7.

Antioxidační ochranu poskytuje organizmu Q10 + C Aktiv, který též přispívá k posílení činnosti srdce, optimalizuje krevní tlak. Dávkování: věk 40-50 let = 1 tableta, věk 50-60 let = 2 tablety, věk 60-70 let = 3 tablety, věk nad 70 let = 4 tablety.

Při pobytu na sluníčku užívejte Prosun plus, výrobek s beta-karotenem, vitamínem C, E a selenem. Beta-karoten pomáhá udržet zdravou kůži, dobré vidění a podporuje tvorbu kolagenu.

HairAktiv ve formě tablet přináší unikátní složení pro vaše vlasy. Zlepšuje kvalitu vlasů, podporuje jejich růst a omezuje vypadávání. Obsahuje celé spektrum esenciálních aminokyselin, vitamínů a minerálů.

 


Noví Globalíci jsou cucavé tabletky obsahující vitamín C a jsou velmi vhodné pro děti.
Cé Globalíci pak obsahují ještě více vitamínu C, koenzym Q10, jód, selen, kyselinu listovou a minerály.
VITA+C s vitamínem C se doporučuje dětem, těhotným ženám, sportovcům, ale i kuřákům.
VITA C+jód je vhodný pro celou populaci, pro těhotné ženy a zejména pro děti.

 


Pro svěží dech a proti zubnímu kazu vám můžeme nabídnout DENTIce tablety, DENTIce osvěžovač dechu a DENTIce ústní vodu se šalvějovým extraktem, která ulevuje při zánětech ústní dutiny.

_________________________________________________________________________________________________________________


NAŠE ZKUŠENOSTI:

Z těchto doplňků užíváme VitaRutin, který nám pomohl zklidnit časté krvácení z nosu a výrazně omezil náchylnost na tvorbu modřin. Dál užíváme Q10+C Aktiv pro prevenci, abychom si i nadále udrželi krevní tlak ve správných mezích a posílili srdíčko. Q10 je vitamín mládí, který udržuje celkovou svěžest organizmu. A taky denně používáme DENTIce osvěžovač dechu. Když člověk déle mluví a nebo hned po ránu je výborný na zklidnění škrábání v krku.

Vyzkoušeli jsme i Beetroot Aktiv a je moc dobrý. Je to mírně sladký hustý koncentrát, který si rozředíme ve skleničce s vodou. Červená řepa je pro naše zdraví úplný poklad.


Informace o výhodách členství a registraci do Klubu Global 3000 najdete ZDE