Čistá voda a pitný režim


Svůj pitný režim můžete dodržovat s našimi instantními nápoji ILLA, které jsou bez cukru a plné vitamínů, minerálů, některé i s obsahem rozpustných vláknin. Bude pro vás snadné dodržovat pitný režim, protože nápoje jsou chutné, se spoustou různých příchutí, osvěžující a nízkokalorické.

 


Ke zdravému pitnému režimu patří i vodní filtry, které zlepší kvalitu vody, odstraní z ní organické sloučeniny chlóru, dusičnany, pesticidy, stopy chemických látek používaných v zemědělství, ropné látky, saponáty, fenoly, polycyklické aromatické uhlovodíky, kadmium, olovo, rtuť, hliník a různé organické látky a další chemikálie, které se dostávají z odpadních vod a hnojiv do spodních vod a tedy i v mikročástečkách zpátky do pitné vody. Tohle všechno fakt pít nemusíme. Máme v nabídce filtry na pití OASA, DIONELA a sprchový filtr DIOS.

_________________________________________________________________________________________________________________

NAŠE ZKUŠENOSTI:

Koupili jsme si vodní filtr OASA. Je úžasné, jak ta voda chutná jinak, je taková lahodná a jasně čistá. A daleko míň se zanáší konvice na vodu, protože přefiltrovanou vodu používáme i na čaj a kávu, která taky díky tomu chutná daleko líp. Nemusíme si tak zbytečně zanášet organizmus chemickými látkami, které se vodárenskou úpravou neodstraní.

Rozpustné multivitamínové nápoje, čaje a džusy jsou chutné a tak můžeme dodržovat pitný režim nejen díky příjemné chuti, ale i proto, že do sebe touto příjemnou cestou dostaneme spoustu potřebných vitamínů a minerálů. Díky tomu, že neobsahují cukr (jsou slazeny šetrnou sukralozou), tak je mohou pít i diabetici a lidi, kteří chtějí zhubnout.

Nejvíc nám chutná ILLA Extra J. s příchutí jablko. Je se syrovátkou a spoustou vitamínů a ta chuť je fakt bónes.


Informace o výhodách členství v Klubu Global 3000 najdete ZDE