Náš příběh

Až do svých 40 let (manžel do 47 let) jsme bydleli ve starém bytě ve středu Brna a chodili do práce. Byli jsme celkem spokojení, jen jsme si říkali, jaké by to bylo moct si zajet kdykoliv chceme a kam chceme, protože rádi chodíme po všech přírodních krásách a milujeme lezení po horách, kam nás to vždy obrovsky táhlo. Když byla nařízená dovolená, tak třeba nebylo zrovna hezké počasí, tak to člověku stále vrtalo hlavou.

V roce 2005 jsme se odstěhovali na venkov a jezdili 37km do Brna do práce. O víkendech jsme začali opravovat starý malý domeček s kadibudkou. Bylo to úžasné nadšení pro nás městem odchované děti začít si sami dělat stavební úpravy, zateplování, elektrické rozvody, rekonstrukce terénu kolem, dlažby, betonování a další radosti, které jsme nikdy nedělali a ani netušili, jak se dělají. Chtělo to velkou odvahu, ale se strejdou Googlem jsme vždy našli, co jsme hledali, různé návody, materiály aj. a podle toho jsme se začali sami učit a tvořit. Říkali jsme si vždycky: "tohle jsme ještě nedělali, to nám určitě půjde". No a je z toho láska na celý život.

Pak jsme v roce 2013 poprvé narazili na první českou firmu síťového marketingu, která nás zaujala vizí čisté přírody, že z domácnosti nevypouštíme chemickou drogerii. Tak si říkáme, zkusíme to, třeba se nám povede získat i nějaké další peníze na to naše toulání přírodou a kutění doma. Seznámili jsme se postupně s různými společnostmi a každá má svoje pro a proti.

Poznali jsme tak blíž síťový marketing a hlavně jeho část placené spotřebitelství, jeho úžasnou sílu, jeho skutečný obrovský potenciál a jednoduchost. A že je to nádherná činnost, kterou pomáháme dalším lidem k bohatství a šťastnému životu, kdy nikdo nemusí zažívat, že se mu na něco nedostávají peníze.

Nejlepší je vybrat si ke svým nákupům firmu, která má takový druh výrobků, které ke svému životu a pro svoje zdraví potřebujeme a stejně si je někde kupujeme. A taky firmu, která je naše, ne zahraniční. Podporujeme tak naše výrobce, naše lidi a naši domácí ekonomiku.

Jsme dnes skvělá parta úžasných pozitivních lidí. Naše vztahy jsou založeny na vzájemném sdílení, přátelství, podpoře a ochotě poslouchat druhé, co chtějí ve svém životě zlepšit. Přejeme všem lidem šťastný a bohatý život a každému rádi pomáháme.

Nespoléháme se jen na nejisté zaměstnání nebo sociální systém státu, že nás finančně zajistí, ale vytváříme si své finanční bezpečí a jistoty sami. Nejsme na to nikdo sám, celá skupina se podporujeme, sdílíme své zkušenosti, úspěchy i neúspěchy a s úsměvem si pomáháme.

Při dodržení naší jednoduché cesty se do roka dostanete na stálý příjem 30.000,- každý měsíc, a to již nastálo. A nebo chcete víc? Všechno je možné.

Přidejte se k nám, rádi pomůžeme k finanční svobodě i vám 😊