Imunita a zažíváníPokud chcete mít po celý rok dobrou imunitu, dobré zažívání a být zdraví, je dobré používat BioAktiv klasik. Balení bez příchutě je větší a je to dávka na 2,5 měsíce a nebo s příchutí Vanilka a nebo Jahoda. Vanilka má dávkování také na 1 měsíc.
BioAktiv obsahuje živé kultury, které ve svých střevech nutně potřebujeme, aby se nám vstřebaly všechny důležité látky z potravy. Pokud máme těchto kultur málo, tak strava projde zažívacím traktem s daleko menším využitím a tělu se dostane o mnoho méně potřebných látek pro stavbu buněk. Je tak nemožné, aby tělo zůstávalo dokonale zdravé a funkční.
BioAktiv také obsahuje chrom, který je vhodný pro ty, co mají cukrovku. Chrom spolu s inzulínem ze slinivky reguluje hladinu krevního cukru, takže jeho hladinu udržuje pod kontrolou. Chrom je tedy přirozený nástroj k vyrovnání biologické nerovnováhy v organizmu.
BioAktiv je také důležitý jako prevence dobré imunity. Ideální je užívat od 3 let věku a doplňovat ke stravě denně a po celý život.
Více o BioAktivu najdete ZDE

Dalším výrobkem pro podporu naší imunity jsou cucavé tabletky CellAktiv. Tento doplněk obsahuje speciální látku Servisin, což je komplex biologických látek v přirozených vazbách, účinných jako celek. Servisin působí příznivě na zlepšení stimulačního, regeneračního a ochranného systému organizmu. Normalizuje buněčný metabolizmus, zvyšuje energetický potenciál a vyrovnává celkový zdravotní stav. Upravuje tedy fungování našeho těla a naši imunitu tak, aby fungovala tak jak má. Kdo má imunitu slabou, podpoří ji, komu jde imunita tzv. proti vlastním buňkám, tak je Servisin schopen pomoci tuto aktivitu srovnat na správnou míru.
CellAktiv
je potřeba užívat pravidelně a dlouhodobě, aby měl šanci všechny procesy v těle srovnat a dostat do rovnováhy.

 


Dále je pro náš organizmus důležitá vláknina, která dokáže úžasným způsobem vyčistit celý náš organizmus. S vlákninou máme více produktů, ale nejpoužívanější je kilogramový kyblík Vitavlákniny Maxi. Dá se použít rozpuštěna ve vodě, v pomazánkách, do jogurtu, na zahuštění do jídla.

Tablety Vitavláknina XXL mají silnější čistící účinek, ale je při jejich užívání nutno hodně pít. Ideální je opět doplňovat ke stravě denně od „dospělosti“ po celý život. V případě potřeby je možné pro mladší lidi a děti použít Vitavlákninu fibre morning.

Naše moderní strava obsahuje velice málo vlákniny. Nerozpustná vláknina je obrovsky důležitá pro správnou funkci střev, jejíž dostatečný příjem podporuje peristaltiku střev a má pozitivní vliv na trávení. Vláknina má schopnost vázat na sebe nežádoucí látky z potravy a toxické látky, které vznikají při trávení. Chrání tak celou trávicí soustavu a má protirakovinový účinek. Také velmi významně pomáhá při problémech se zácpou a s hemeroidy. Při doplňování vlákniny je potřeba také dostatečně pít. Je potřeba ji užívat pravidelně a dlouhodobě, jedině tak pomáhá přirozenou cestou ke zdraví a pravidelnému vyprazdňování.
Oproti tomu rozpustná vláknina se vstřebává do krevního řečiště a tam na sebe váže škodlivé látky, hlavně nevhodné tuky a cholesterol, které se tam ze stravy vstřebaly a zanášejí celý žilní systém. Pravidelným pitím produktů s obsahem této rozpustné vlákniny si zajistíte zdravý celý kardiovaskulární systém. Ve střevech zase zajišťuje dokonalé a pomalejší vstřebávání živin ze stravy, které jsou tím pádem lépe využitelné.

 

Svoji imunitu můžete podpořit ještě doplněním dalších různých vitamínů. Potřebujete více vitamínu D? Nebo potřebujete podpořit kardiovaskulární systém? Užívejte další výrobky, které Vám mohou pomoci k lepšímu zdraví a vitalitě.

_________________________________________________________________________________________________________________


NAŠE ZKUŠENOSTI:

Užíváme pravidelně BioAktiv a Vitavlákninu Maxi i XXL a upravilo se nám zažívání a nastartovalo pravidelné vyprazdňování v optimální hustotě. A imunita také funguje jak má a jsme stále zdraví. Občasná drobná rýmička se ani nedá nazvat rýmou, protože je to slabá záležitost na 1 až 2 dny.

Tady o BioAktivu povídá jejich vývojář a výrobce Ing. Zbyněk Prokšan:


Informace o výhodách členství a registraci do Klubu Global 3000 najdete ZDE