Placené spotřebitelství

"Možná vlastníte svůj dům či byt, ale kdo vlastní vaši domácnost?  Pokaždé, když přijde na nákup jakéhokoliv zboží, vydají se miliony lidí do nejbližšího supermarketu nebo obchodu, kde utrácí stovky či tisíce korun každý měsíc za základní prostředky, což vytváří obrovskou příležitost pro lidi, kteří pochopí, co mají přímo před očima. Není tedy čas, abyste uviděli zřejmé a vytlačili supermarkety a další maloobchodníky pryč ze svých domácností? ...

… úryvek a myšlenky z knihy:
Dr.Steve W.Price - Vaše domácnost je váš ZLATÝ DŮL
vydal: ISI, s.r.o. Praha, 2005, vydání první


Naší prací je ukázat lidem, co je potřeba k tomu, aby dokázali uvidět bohatství své domácnosti a pomoci jim, aby začali ze svých nutně vydaných peněz bohatnout !

Je spoustu výrobních firem, které nechtějí platit v klasickém obchodním řetězci drahé mezičlánky a předraženou reklamu. Raději používají k šíření svých výrobků systému placeného spotřebitelství, což je efektivnější a levnější systém, který je založený na osobním doporučení spokojených spotřebitelů. Tedy na činnostech, které stejně všichni již dávno děláme, ale zadarmo a budeme je dělat až do konce svého života! Tak buďte chytří a využijte ho!

Uklízíte doma, perete a myjete se? Kupujete si různé vitamíny nebo zdravé potraviny? Pravděpodobně každý člověk dělá tyto činnosti, bez nich bychom asi těžko mohli slušně fungovat.

A nakupujete v obchodech, e-shopech  a nebo  přímo od výrobce? Co myslíte, co je výhodnější? Samozřejmě od výrobce, protože tak nemusíte cca 80% z ceny výrobku odvádět na dopravce, velkosklady, obchodní řetězce, drahé reklamy… a můžete si je nechat!
Myšlenka „vydělávat na své domácnosti a na svých nákupech“ je velice prostá. Každý z nás má svou domácnost a každý chodí nakupovat, takže každý z nás je tak nucený a doživotní spotřebitel.

Víte, co všechno ve zboží platíte?

V běžném obchodním řetězci je to: VÝROBCE - doprava - velkosklady - další doprava - obchody a supermarkety - energie - regálné - platy všech, co na výrobek po cestě sáhnou - a nad tím vším drahá reklama, která prodává. Pak jste teprve VY spotřebitel.
A co to znamená v praxi?
Např. si koupíte prášek na praní, jehož výrobní cena je cca 100,-Kč, ale v obchodě jste za něj zaplatili 500,-Kč. Takže jste si domů donesli prášek za 100,-Kč a 400,-Kč jste rozdali výše uvedeným subjektům v obchodním řetězci, dobrovolně a bez rozmyšlení. Ale proč?

Je tu ale i jiná možnost!

Obchodní systém placeného spotřebitelství zapojuje přemýšlivé lidi do zkráceného obchodního řetězce. Umožňuje vyřadit z klasického obchodního řetězce různé překupníky, maloobchod, reklamní agentury, média… - a rozdělit si jejich peníze. V tomto zkráceném obchodním řetězci tak zůstane jen VÝROBCE - doprava - a VY spotřebitel.
A pokud budete spokojeni, tak si to určitě nenecháte pro sebe. Rádi povíte přátelům, co máte skvělého. Možná by se i zlobili, když byste jim to zamlčeli. Vždyť si mezi sebou běžně vykládáme, co jsme kde zažili, co skvělého jsme koupili, atd. Je obecně známo, že skvělá osobní zkušenost a doporučení je nejlepší reklama!

Díky internetu, který má dnes doma už téměř každý, se rozvinul jiný a efektivnější způsob nakupování, který spojuje stále oblíbenější nakupování na internetu s placeným spotřebitelstvím - a to přímo od výrobce z jeho vlastního skladu za velkoobchodní ceny.

Když chcete nějaký výrobek, tak většinou hledáte v různých obchodech a e-shopech, kde je to levnější, kde mají kvalitnější služby nebo kde vám nabízí třeba ještě další výhody. Ti vás ale neodměňují za to, že jim přivedete další zákazníky.

Daleko efektivnější je, si pro nákup produktů běžné denní potřeby, vybrat takovou výrobní firmu, nabízející velmi kvalitní produkty, které denně nutně potřebujete a která vám, svým spokojeným zákazníkům vyplácí odměny za nákup a také za to, že tento nákup doporučíte dalším zákazníkům.

Zkuste nad svými nákupy přemýšlet trochu víc. Všichni stále budeme něco jíst, prát prádlo, uklízet, mýt se a kupovat různé vitamíny, takže nákup tohoto druhu výrobků budeme dělat až do konce svého života. Tímto způsobem nakupování můžete pomalu získávat další příjem, který je skvělou alternativou pro zajištění do budoucna. Je to i taková pojistka pro případ ztráty zaměstnání nebo dlouhodobé nemoci, když nebudete moci vykonávat svou běžnou práci a hlavní příjem zmizí nebo se hodně sníží. Pak by měl člověk problém s placením různých složenek a účtů. Ale tento „vedlejší“ příjem jde stále.

Tímto stylem nakupování šetříte nejen na výdajích, ale získáváte postupně zpět svoje bohatství, které přestanete rozdávat všem těm předraženým mezičlánkům!

Dává vám to smysl?

Modelem budoucnosti je právě placené spotřebitelství. Je to obrovská příležitost zajistit si tak trvalý příjem do budoucna. V jaké výši, to už záleží na vás.

Nikoho nepřesvědčujeme, jen vám představujeme „Největší příležitost v dějinách světa“ - jak píše pan John Kalench, autor stejnojmenné knihy.

Chcete se dozvědět více informací? Napište nám nebo zavolejte, velice rádi vám vše vysvětlíme a probereme, jaké máte konkrétně vy možnosti a co všechno tím získáte.

Je v tom obrovský potenciál a příležitost pro spoustu lidí 😊