Bohatnete svými nákupy?

Pečujete o své tělo, o své zdraví, perete doma a uklízíte?
A bohatnete nákupem těchto věcí?

Na úvod si dáme trochu počítání:

Každá rodina vydá měsíčně hromadu peněz za různé prostředky na osobní hygienu, na praní, úklid, za vitamíny a spoustu dalšího. Když si pořídíte licenci u vybrané společnosti a přesunete do "vašeho eshopu" nákup třeba za 1000 Kč, tak už jen v základu ušetříte asi 200 Kč za každý měsíc, protože nakupujete za velkoobchodní ceny.

Vezměte si tedy jen tuto drobnost, kterou je úspora 200 Kč měsíčně, když nakupujete přes svoji licenci přímo od výrobce a ne v běžném obchodě. Kolik byste museli mít uloženo peněz na spořícím účtu, abyste dostali za rok 2.400 Kč na úrocích? A to je to nejmenší, co z toho může mít úplně každý.

A když po určité době získáte odměnu ve výši třeba jen 1.000 Kč měsíčně? Kolik byste museli mít naspořeno, abyste získali na úrocích ročně 12.000 Kč ?

Když se pak dostanete na výši odměny třeba 5.000 Kč měsíčně, spočítejte si to, dělá to 60.000 Kč za rok! Dá vám banka za vaše běžné úspory na úrocích takovou částku? Kolik byste museli mít uloženo na spořícím účtě? A ta výše odměny není konečná. Co třeba odměna 30.000 Kč měsíčně ... ?

S rostoucím počtem spokojených spotřebitelů, kteří si na vaše doporučení také pořídí licenci u tohoto výrobce a sami si nakupují na "svém eshopu" to, co potřebují, roste i výše vaší odměny. A jim roste odměna taky.

Takhle nemusíte vůbec nic spořit, nemusíte si kupovat akcie, nemusíte si kupovat žádné dluhopisy, nemusíte si kupovat vůbec nic z toho. Pouze stačí, když za ty stejné peníze, které jste dřív vydali za drogerii, kosmetiku a vitamíny v běžném obchodě, kupujete u vybrané společnosti.

Je to vymyšlené opravdu dobře a je to vhodné a přínosné úplně pro každého. Lepší než finanční investice, lepší než spoření, dokonce lepší, než důchodový systém!

Nemusíte hlídat pokles nebo nárust cen, jako u nemovitostí či akcií, nemusíte každý měsíc odkládat navíc nějaké peníze na úspory. Ale co však všichni dělat musíte? Musíte pečovat o své zdraví, musíte prát, uklízet a mýt se, to děláme všichni a neustále, tak buďte chytří a nechejte si za to platit!

Každý člověk hledá možnosti, kde by získal více finančních prostředků. Každý se chce mít líp a žít bez straostí a v hojnosti všeho, co mu přináší radost. Neznáme nikoho, kdo by ke svému životu peníze nepotřeboval. Ani neznáme nikoho, kdo by ke svému životu nepotřeboval různé potraviny, prostředky na praní, úklid a osobní hygienu.

Směnný obchod už byl dávno nahrazen zaměstnáním a běžným obchodem. Takže chodíte do práce nebo podnikáte, což vám přináší peníze, které utrácíte za zboží každodenní potřeby (jídlo, drogerie, vitamíny…). Toto je běžný obchodní model dnešní spotřební společnosti.

Je tu však i možnost tyto vydělané peníze napřed utratit, ale díky tomu získat zase zpět. Budete tak mít navíc dostatek prostředků na splnění svých snů a přání.

Někdo by rád cestoval, někdo by chtěl vlastní dům či nové auto, někdo zajištění na stáří nebo spořit pro děti.

Také se najde spousta lidí, kteří by rádi pomohli tam, kde si jiní nepomohou. Stát dává málo prostředků na chod různých dětských domovů, Klokánkům, zařízením pro seniory... a tito hledají dobrovolné dárce, kteří by jim pomohli, aby mohli prosperovat. Mohou se tedy peníze získané z tohoto způsobu nakupování použít i pro ty, kdo to potřebují.

Běžná aktiva, která se nabízí, jsou akcie, cenné papíry, dluhopisy, spoření, nemovitosti… Ale na to potřebujeme určitý kapitál, který se dá takto vhodně investovat. Na to vše ale nemá spoustu lidí dostatek volných peněz, protože každý měsíc je potřeba platit účty a nakupovat prostředky pro naše žití.

Je tedy potřeba se zamyslet, kde tyto běžné věci kupujete? Úplně každý člověk nakupuje právě ony různé potraviny, prostředky na úklid, na praní, na očistu těla, různé vitamíny… Tak se tu nabízí, když toto různé zboží všichni každý den potřebujete a nakupovat je musíte, tak daleko lepší je nakupovat tam, kde vám za vaše nákupy zaplatí.

Nepotřebujete na to žádné peníze navíc, ani nepotřebujete dělat něco, co neumíte.

A když objevíte něco úžasného, něco krásného, něco výjimečného, necháte si to pro sebe? Za to, že tyto informace řeknete dalším lidem (ostatně to děláte se spoustou věcí běžně), nahradíte tím firmě reklamní agentury a ona vám za to zaplatí. Dostáváte se tak k provizím, které stále rostou s rostoucím počtem spokojených spotřebitelů, kteří si nakupují na vaše doporučení přímo od výrobní firmy. Je to obrovská příležitost pro každého člověka, který touží po něčem víc, než mít jen základní potřeby pro život.

Máte pocit, že to nemůže fungovat? Tak tento pocit honem rychle opusťte, protože to funguje. Ve světě již přes 60 let a na našem trhu 30 let.

Obchodní model placeného spotřebitelství je natolik efektivní a přínosný, jak pro výrobce, tak i pro lidi, kteří jej využívají, že bude fungovat stále 😊