Zelený POKLAD pro Vaše dokonalé zdraví

Pravěká řasa Chlorella = zázračná superpotravina

Řasa Chlorella je jednobuněčná zelená mikrořasa obsahující vitamíny a minerály a je považována za superpotravinu. Díky širokému spektru enzymů usnadňuje trávení, podporuje zažívání a udržuje zažívací trakt zdravý. Funguje jako přírodní detoxifikátor, posiluje imunitní systém, vyrovnává hladiny estrogenu, stabilizuje krevní cukr a upravuje cholesterol. Navíc je plná antioxidantů, obsahuje více kyseliny nukleové než jakákoliv jiná potravina a pomáhá při nadměrném působení toxinů a těžkých kovů.

Nejnovější japonský výzkum odhalil, že tato orientální řasa by mohla pomoci bojovat proti hlavním civilizačním chorobám současnosti, jako jsou deprese, obezita a srdeční onemocnění.

Řasa Chlorella se už v několika zemích včetně Velké Británie používá při léčbě pacientů s rakovinou. Nadia Bryonová, britská terapeutka z Breast Cancer Haven charity, která poskytuje souhrnnou péči pro ženy s rakovinou prsu, řekla deníku Telegraph: "Jsme bombardováni chemikáliemi z pesticidů a fungicidů, chlorella je pomáhá dostat z těla ven." Studie jihokorejských vědců odhalila mocné protirakovinové schopnosti chlorelly včetně schopnosti opravit poškozené DNA a ovlivnit genovou expresi.

Léčbou rakoviny se zabývala i studie patnácti pacientů se smrtelným nádorem, kteří byli léčeni vysokými dávkami Chlorelly, někdy v kombinaci s chemoterapií a ozařováním. Bylo zaznamenáno zlepšení jejich zdravotního stavu a imunitního systému.

Podle odborníků Chlorella zvyšováním krevního průtoku rovněž snižuje možnost nahromadění krevních destiček, které může způsobit krevní sraženinu. Imunitní systém se oslabuje také stresem a Chlorella podle vědců dokáže chránit funkci důležitých imunních buněk i při nadměrné stresové zátěži.

Chlorella je plná dostupného chlorofylu, kterému se někdy také říká krev rostlin. Chlorofyl neutralizuje toxiny a škodlivé látky ze znečištěného životního prostředí a pomáhá krvi předat kyslík do všech buněk a tkání. Plně okysličené buňky přitom nejsou vhodným prostředím pro rakovinu.

Chlorella funguje jako účinný očišťovač. Absorbuje jedovaté kovy díky obsahu vlákniny. Váže toxický odpad ze stravy, který se ukládá v těle, a odvádí ho z těla ven. Zároveň tím podporuje vyprazdňování.

To, že Chlorella přežila dva biliony let, dokazuje, že má opravdu skvělou ochranu proti jedům. Toxiny jako DDT, PCB, rtuť, kadmium a olovo zůstávají v životním prostředí dlouhou dobu a rozpadají se jinak velmi pomalu. Nebezpečné dioxiny se také akumulují v mateřském mléce kojících žen a Chlorella je dokáže na sebe navázat a odvést z těla pryč. Léčba Chlorellou také snižuje hladinu olova v krvi a tkáních, kompletně obnovuje normální hodnoty zdravého tuku v játrech a rovněž snižuje abnormálně vysoké hodnoty tuku v plasmě. Japonští vědci doporučují jíst Chlorellu při každém jídle, které může obsahovat těžké kovy, jako jsou například pokrmy z ryb.

Podle některých studií také Chlorella poskytuje důležité živiny, které podporují zdravé cévní funkce. Dávka 10 tisíc miligramů chlorelly denně pomohla 25 procentům účastníků studie upravit zvýšený krevní tlak a udržet ho v normální hodnotě. Vyhodnocení složení krve při studii na zvířatech navíc ukázalo zlepšení antioxidačních funkcí v cévním systému stejně jako vyšší množství bílkoviny arginin, která pomáhá podporovat cévní uvolňování.

Tato řasa je zajímavá nejen obsahem svých živin, ale zejména svými účinky na zlepšení mikroflóry zažívacího traktu. Z tohoto (významného) zlepšení mikroflóry (jedná se nejen o zvýšení počtu mikroorganizmů, ale zejména o selektivní podporu pozitivní mikroflóry) pak vychází i další známé účinky této řasy.

VitaChlorella

Koncepce našeho výrobku Vitachlorella spočívá v použití několika faktorů, které reálně podpoří a znásobí známé účinky této řasy. Jak již bylo napsáno, nejvýznamnějším pozitivním účinkem na organizmus, ze kterého vychází většina dalších popsaných, je zlepšení mikroflóry zažívacího traktu.

Naše společnost zvyšuje ve svém výrobku účinnost Chlorelly použitím tzv. bifidoaktivátoru inulín. Jedná se o rozpustnou vlákninu, která významně podporuje růst pozitivní střevní mikroflóry, zejména bifidobakterií. Ty mají velice významný vliv na stravitelnost živin z potravy a z potravních doplňků, na ochranu střev před karcinogenními látkami a současně podporují vylučování a odvod cholesterolu ze zažívacího traktu a krve. Samotný inulín pak také přispívá ke snížení cholesterolu v krevní plasmě.

Z pozitivních účinků bakterií mléčného kvašení v zažívacím traktu (mezi ně patří i Bifidobacterium bifidum) vychází i podpora imunitního systému organizmu. Tato podpora je již při pravidelné konzumaci řasy velice dobře statisticky prokazatelná. Naše společnost použila ve svém výrobku nespecifický imunomodulátor Servisin (patent výrobce), který účinky řasy násobí a se kterým má naše společnost již mnohaleté vynikající zkušenosti. Přídavkem biologicky vázaného zinku a použitím bioflavonoidového komplexu zvýšila nejen využití živin (vitamíny a minerály) obsažených v řase, ale současně i živin přijímaných z potravy.

Při zachování příznivé ceny tak dáváme na trh výrobek, který nemá svou koncepcí a svými účinky na světovém trhu obdoby.


BALENÍ A CENA:

balení 500 tablet
plná cena: 500 Kč
pro členy klubu: 400 Kč
cena denní dávky: 5 Kč
pro členy klubu: 4 Kč


ZPŮSOB UŽÍVÁNÍ:
max. 5 tablet denně, ideálně po jídle zapít studenou nebo vlažnou vodou

Zelený ječmen + obilní klíčky

Tato kombinace je jednou z nejkoncentrovanějších přírodních zdrojů mnoha biologicky aktivních látek. Jedná se zejména o enzymy, vitamíny, minerální látky, stopové prvky, antioxidanty, aminokyseliny a proteiny. Zelený ječmen je mladá ječmenná tráva, která navíc obsahuje zelené barvivo chlorofyl. Ten má vliv na stimulaci růstu tkání a tvorbu červených krvinek.

Obilní klíčky jsou nejcennější částí zrna a obsahují plnohodnotné rostlinné bílkoviny pro stavbu buněk a tkání. Jsou bohaté na vitamín E a na nenasycené mastné kyseliny, které snižují hladinu cholesterolu v krvi. Obilní klíčky jsou nejbohatším zdrojem tříslovin, které upravují funkci zažívacího traktu.

Zelený ječmen a obilní klíčky obsahují celé spektrum vitamínů, zejména vitamíny skupiny B. Ty jsou nepostradatelné pro zdraví srdce, nervů, pokožky, krve a mozku. Dále obsahují pro organizmus dobře přístupné spektrum minerálních látek a stopových prvků (vápník, draslík, hořčík, křemík, železo, chrom a další). Do výrobku je přidáván stopový prvek zinek, který je nezbytnou podmínkou pro správné fungování řady enzymatických systémů. Přítomnost zinku v potravě je důležitá nejen v době růstu organizmu, kde jeho nedostatek vede k opožďování tělesného i duševního dospívání, ale i v dospělosti.

Dále je ve výrobku obsažena rozpustná vláknina a sójový lecitin. Přidané vitamíny B2, B6, B12 a kyselina listová umožňují obnovu poškozených enzymů, podporují metabolizaci homocysteinu (viz. článek od MUDr. Karla Erbena) a výrazně podporují vlastní imunitu organizmu. Při pravidelné konzumaci se upravuje zažívání a posiluje obranyschopnost organizmu.


BALENÍ A CENA:

balení 500 tablet
plná cena: 740 Kč
pro členy klubu: 615 Kč
cena denní dávky: 9 Kč
pro členy klubu: 7,40 Kč


ZPŮSOB UŽÍVÁNÍ:
3 tablety 2x denně


Proč už pro naše zdraví nestačí jen běžná strava a proč je tak důležité doplňovat vitamíny, minerály a další potřebné látky? Krátký článek si přečtěte ZDE


Informace o výhodách členství a registraci do Klubu Global 3000 najdete
ZDE