POKLAD pro více energie a štíhlou linii

Nedávno jsme si četli recenze aktivních členů klubu a objevili tak velice zajímavou informaci. Paní začala dávat 1 tabletku PoCLAdu denně svojí staré mamince, která byla hodně apatická a unavená. PoCLAd je sice na podporu hubnutí, ale říkala si, že když je tam ženšen, guarana a cordiceps, které věděla, že povzbuzují, že by jí to mohlo udělat dobře. A udělalo, mamka naskočila a byla daleko vnímavější.

Tak jsme si říkali, že to vyzkoušíme taky. My sice hubnout nechceme, ale potřebujeme trochu nakopnout, povzbudit, dodat energii, pomoct trochu se soustředěním, pamětí a zlepšit chuť a odhodlání do práce. Jsme hodně překvapení, jak to na nás funguje. Jsme míň unavení, cítíme daleko větší chuť a energii do všeho, co každý den děláme, větší pohodu a radost. A když užíváme jen tuto 1 tabletu, tak nehubneme. Pro snižování váhy je potřeba užívat 2 až 3 tablety a místo večeře zařadil náš nekalorický koktejl. A taky se aspoň trochu hýbat.

Začali jsme být hodně zvědaví, co vše PoCLAd obsahuje, že tak skvěle funguje. Hledali jsme bližší informace o všech jeho složkách, na co je která dobrá a čím je našemu tělu prospěšná. A nestačíme se divit.

PoCLAd EXTRA je doslova POKLAD pro energii, vitalitu, pro spalování tuků a podporu růstu svalové hmoty při tréninku, pro podporu mozkové činnosti a také pro zlepšení spousty dalších zdravotních problémů. Vše se dočtete v popisu jednotlivých obsažených látek.


BALENÍ A CENA:

balení 150 tablet
plná cena: 1200 Kč
pro členy klubu: 970 Kč
cena 1 tablety: 8 Kč
pro členy klubu: 6,50 Kč

balení 300 tablet
plná cena: 1600 Kč
pro členy klubu: 1300 Kč
cena 1 tablety: 5,30 Kč
pro členy klubu: 4,30 Kč


ZPŮSOB UŽÍVÁNÍ:

pro zvýšení energie a pro toho, kdo nechce hubnout:
… 1 tableta denně (dopoledne)

pro zvýšení energie a pro toho, kdo navíc chce hubnout:
… 2 tablety denně (1 dopoledne, 1 odpoledne)

Ještě vám doporučujeme, kdo chcete zhubnout, pijte k PoCLAdu místo jednoho až dvou jídel naše nekalorické koktejly se spoustou vitamínů a výživných látek, a přidejte taky vlákninu.


SLOŽENÍ A POPIS JEDNOTLIVÝCH LÁTEK:

CLA-konjugovaná kyselina linolová – vyskytuje se v potravinách živočišného původu, ale pro potravní doplňky se získává především ze slunečnicového semínka. Vyšší hladina této látky je bariérou proti pronikání jiných mastných kyselin do tukových buněk, to znamená zabránění ukládání tuku v podkožních vrstvách. Naopak jsou tukové složky přiváděny do svalů, kde jsou využity jako zdroj energie pro růst svalů a fyzickou činnost. Také má CLA vliv na stimulaci imunitního systému, potlačení alergií na potraviny, zmírňování pocitu hladu a také přispívá k prevenci osteoporózy a revmatické artritidy. Také byl prokázán protinádorový účinek této kyseliny.

Extrakt Guarana – Guarana je malý popínavý keř nebo strom, jejímž domovem je Amazonie. Domorodé kmeny považují Guaranu za posvátnou a věří, že je v ní ukryta velká síla. Mezi hlavní účinky patří povzbuzení organizmu, dodání energie a osvěžení těla, podporuje koncentraci a dobrou náladu.  Prospívá psychické a fyzické vitalitě. Pomáhá udržovat správnou tělesnou hmotnost a prospívá k normálnímu metabolizmu tuků v krvi. Také podporuje správnou funkci imunitního systému a vylučování nadbytečné vody z organizmu.

Extrakt Ženšen – Ženšen je středně vysoká vytrvalá bylina, která pochází z Asie. Zázračná část se však nachází pod zemí. Extrakt z kořene pozitivně působí na oběhový systém, na centrální nervovou soustavu, na žlázy s vnitřní sekrecí a na imunitní systém. U mužů se ukázalo zlepšení sexuálních funkcí a u žen zvyšuje hladinu estrogenů v krvi a tím pomáhá při problémech v menopauze. Studie v Číně ukazují, že Ženšen zvyšuje syntézu proteinů a aktivitu neurotransmiterů v mozku. Užívá se pro zlepšení paměti, posílení koncentrace a kognitivních procesů. Ženšen také pomáhá tělu bojovat proti virovým infekcím a toxinům z veřejného prostředí. Při užívání po delší období posiluje tělo, řeší nedostatek energie a napomáhá dosažení dlouhověkosti.

Extrakt Yerba maté – extrakt z lístků Cesmíny paraguayské (posvátný strom jihoamerických indiánů) zlepšuje paměť, zvyšuje energii, soustředěnost a duševní jasnost. Snižuje deprese a úzkost. Yerba maté osvěžuje mysl i tělo a zlepšuje náladu. Povzbuzující účinek nastupuje pomalu a trvá daleko delší čas, na rozdíl od kofeinu v kávě, která povzbuzuje rychle, ale za krátkou dobu odezní. Napomáhá spalování tuků a udržet svalovou hmotu. Také má pozitivní vliv na žaludek, kde zabíjí zlé bakterie a plísně. Je bohatým zdrojem antioxidantů, které bojují proti volným radikálům. Má protizánětlivé účinky, které mohou pomoci při nemoci nebo bolestivosti zubů, svalů či kloubů.

L-tyrosin – je jednou z 20 základních aminokyselin, je velice důležitým prekurzorem mnohých hormonů, stejně tak je nevyhnutelnou součástí v rámci struktury bílkovin. Hraje důležitou roli při produkci neurotransmiterů, které přenášejí nervové impulzy v organizmu. Je předchůdcem hormonu štěstí dopaminu, takže může pomoci při špatné náladě. Při stresových situacích může zabránit vyčerpání dopaminu. L-tyrosin lze použít ke zlepšení bdělosti a soustředění a také pomáhá se spalováním kalorií.

Extrakt Cordiceps sinensis (Housenice čínská) – je medicinální houba, která je již po staletí součástí tradiční čínské medicíny. Má protinádorové a antimikrobiální účinky, zlepšuje jaterní funkce, snižuje hladinu cholesterolu v krvi a posiluje ledviny. Zlepšuje kvalitu spermatu a podporuje plodnost u mužů i žen. Také se Cordiceps úspěšně využívá při vyčerpanosti, depresích, které jsou spojené s únavou a pocitech bez vůle cokoliv dělat. Dodává energii a má také omlazující a obnovovací účinky.

Extrakt Kajenského pepře – Kajenský pepř je druh čili papričky a extrakt z něj rozproudí krev v těle, takže prospěje krevnímu oběhu, a to hlavně při problémech s křečovými žilami či trombózami. Dokáže výborně stimulovat metabolizmus, a to až do té míry, že urychluje spalování uložených tukových zásob, takže je skvělým pomocníkem při redukční dietě.

L-karnitin – je tělu vlastní aminokyselina, kterou si tělo umí vyrobit, ale jeho výše je závislá na spoustě dalších látek a vitamínů v těle. Když je ho málo, nastávají problémy s obezitou, s vyčerpáním a se ztrátou energie. L-karnitin pomáhá se spalováním nadbytečného tuku a při získávání svalové hmoty. Zlepšuje krevní oběh, takže potřebné živiny se během cvičení dostanou tam, kam mají a podporuje účinek růstového faktoru, který slouží ke zvýšení svalového růstu. Po tréninku snižuje bolest svalů a podporuje rychlejší regeneraci. L-karnitin také dokáže podpořit zvýšení hladiny testosteronu, což ovlivňuje množství a kvalitu spermií. Také úspěšně pomáhá při redukci hmotnosti po porodu, kdy se těhotenstvím snižuje úroveň jeho biosyntézy. Diabetikům může L-karnitin pomoci při zvýšení ukládání glukózy a zlepšit inzulínovou citlivost. Další výzkum ukázal, že všechny imunitní buňky přijímají malou dávku L-karnitinu, který je pro ně potřebný na doplnění energie využité při obraně proti virům a jiným onemocněním. Také podporuje zlepšení paměti a vylepšuje mozkovou kapacitu. Může také pomoci při epilepsii, bipolárních poruchách, depresích a migrénách.

L-taurin – je tělu vlastní aminokyselina, která je v největší míře v srdeční tkání, ale v různých koncentracích se vyskytuje v celém tělním systému. Působí jako stabilizátor lipidů v těle, čímž pomáhá k redukci hmotnosti. Podporuje kardiovaskulární zdraví, citlivost na inzulín, rovnováhu elektrolytů, sluchovou funkci a imunitní odpověď. Jeho přínosy jsou tak široké a rozsáhlé, že vědci popisovali L-taurin jako zázračnou molekulu. Spojení mezi L-taurinem a dlouhověkostí je tak silné, že japonští výzkumníci L-taurin uvedli jako rozhodující výživový faktor pro dlouhověkost. Ve varlatech působí L-taurin většinou jako antioxidační sloučenina a chrání varlata před oxidačním stresem. To také zabraňuje poklesu testosteronu. Příznivě též působí při regeneraci u kuřáků, kdy vede ke zvrácení většiny škod způsobených kouřením. L-taurin také vytváří spojení s vitamínem A v oku, kde hraje roli při regeneraci rhodopsinu a fotoreceptorů.

Extrakt zeleného čaje – posiluje imunitní systém, pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a cukru v krvi a je nápomocný při redukci hmotnosti tím, že zabraňuje usazování zejména vnitřního tuku. Chrání svalovou hmotu před poškozením, povzbuzuje a osvěžuje organizmus a stimuluje tělesné orgány. Také zmírňuje záněty v ústní dutině a zabraňuje vzniku zubního kazu.

Sinerfin citrus – účinná látka, která se vyskytuje v oplodí rostliny Citrus aurantium (Pomerančovník hořký). Tato látka je strukturálně blízkou adrenalinu a má řadu pozitivních účinků na lidský organizmus. Do potravních doplňků se přidává pro šetrné odbourávání tuků, snižování hmotnosti a pro energizaci organizmu. Zvyšuje metabolický obrat, aniž by měl negativní vliv na srdeční činnost nebo krevní tlak. Pomáhá při nadbytečném zavodnění organizmu. Podporuje činnost jater, zklidňuje žaludek, potlačuje nevolnost a nadýmání.

Kofein – stimuluje centrální nervovou soustavu a srdeční činnost. Jeho účinek nastupuje rychle, ale pouze krátce, pak jeho funkci v PoCLAdu přebírají Guarana, Cordiceps a Ženšen, které na rozdíl od kofeinu působí 6 až 8 hodin. Jedna tableta PoCLAdu obsahuje pouze 7mg kofeinu, což je naprosté minimum, které je potřebné pro rychlejší nástup účinku jednotlivých složek. Pro srovnání, v kávě je 50mg až 400mg.

Chrom (vázaný v kvasnicích) – má v těle řadu funkcí. Podporuje vstřebávání cukrů našimi buňkami, snižuje chuť na sladké, pomáhá odstraňovat z těla škodlivý cholesterol a může také zmírňovat bolesti hlavy, snižovat únavu, deprese a podrážděnost. Tím, že je vázaný na přírodní aminokyseliny kvasinek, je 10x lépe vstřebatelný a využitelný, než jiné zdroje chromu.

Carnosin – je tělu vlastní látka, která se vyskytuje v kosterních svalech, srdci, játrech a některých částech mozku. Je to dipeptid tvořený dvěmi aminokyselinami, beta-alaninem a histidinem. Působí jako antioxidant, který bojuje s volnými radikály a zabraňuje jim v poškozování organizmu, významně se podílí na zpomalení procesu stárnutí. Je účinnou ochranou proti oxidaci DNA, která je častou příčinou závažných onemocnění a účinně zabraňuje tvorbě abnormálních proteinů. Carnosin pomáhá při nespavosti, urychluje hojení, podporuje růst vlasů a také zvětšování svalového objemu. Je vhodným doplňkem při Alzheimerovy nemoci, onkologických onemocněních, diabetu, jaterních chorobách.  Je také vhodný při šedém zákalu, při artritidě a žaludečních vředech. Carnosin je svým účinkem takový uklízeč nežádoucích odpadních produktů metabolizmu a poškozených řetězců bílkovin. Působí také jako klíčová látka pro tvorbu nových odolnějších struktur.

Extrakt z Barosma Betulina (Zápašnice březová) – je jihoafrická křovina, ze které se používají listy, které se suší. Zápašnice je účinné urologické antiseptikum, které je vhodné při zánětech močových cest. Je to hřejivá a povzbuzující bylina, která je vhodná i na prostatu, a pomáhá také při nadýmání a plynatosti.

Extrakt zázvoru – posiluje přirozenou obranyschopnost organizmu, má silné antioxidační účinky, podporuje činnost kardiovaskulárního systému, pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi, snižuje cholesterol, pomáhá při zánětech kloubů a tiší svalové bolesti, podporuje normální funkce dýchacích cest a usnadňuje trávení. Je též účinných pomocníkem při snižování hmotnosti a také je považován za silné afrodiziakum.

Bioperin (extrakt černého pepře) – má termogenní účinek na zažívací trakt, čímž optimalizuje přenos živin. Urychluje tak metabolizmus a zvyšuje účinnost ostatních látek rozpustných ve vodě i v tucích. Zvyšuje tělesné teplo a tím působí pozitivně při spalování tuků.


Proč už pro naše zdraví nestačí jen běžná strava a proč je tak důležité doplňovat vitamíny, minerály a další potřebné látky? Krátký článek si přečtěte ZDE


Informace o výhodách členství a registraci do Klubu Global 3000 najdete ZDE