POKLAD pro Vaše klouby bez bolesti

ProKloub nám ve velmi krátké době odstranil bolesti kolenního klubu a v rameni. A také zlepšil nepříjemné křupání v páteři. Taky se pozitivně projevil na pevnosti nehtů, které se přestaly lámat a přestaly padat vlasy.
Při srovnání s výrobky z lékárny (Kamzík aj.) je složení a cena ProKloubu naprosto bezkonkurenční. Můžete se podívat na jejich srovnání ZDE


BALENÍ A CENA  (pro členy klubu cena o cca 20% nižší) :

ProKloub Maxi:
balení 350g, vystačí na 2 měsíce
plná cena: 870 Kč

cena denní dávky: 14 Kč

ProKloub, různé příchutě:
balení 450g, vystačí na 2,7 měsíce
plná cena: 940 Kč
cena denní dávky: 11 Kč


ZPŮSOB UŽÍVÁNÍ:
rozmíchat ve 2dcl vody 1 lžičku (5g) denně, při velkých bolestech 1 lžičku 2x denně


ProKloub Maxi je podpůrný a ochranný přípravek s vysokým obsahem štěpeného kolagenu (2750mg), který snadno prochází stěnou zažívacího traktu do krevního oběhu. Dále je v něm obsažen glukosamin (podpůrná látka pro pružnost chrupavky) a chondroitin (zadržuje vodu v chrupavce a brání vysychání). Tyto látky tak podporují růst a stavbu kloubní chrupavky. Obsažená kyselina hyaluronová má zase protizánětlivé účinky a pomáhá udržet kolagen v chrupavce. MSM podporuje využití kolagenu v těle, podporuje tvorbu chrupavky a rozbíjí usazeniny vápníku. Také je ProKloub obohacen šestnácti vitamíny a minerály, které působí synergicky s ostatními obsaženými látkami. Neobsahuje cukr, syntetická barviva ani konzervační činidla. Příchuť ovoce.

Kolagen, který máme v kloubní chrupavce, je základní podmínkou správné hybnosti kloubů. S přibývajícími roky se jeho množství začíná snižovat a tak je potřeba začít ho doplňovat. Obnovení kloubní chrupavky zlepšuje hybnost, zajišťuje výživu kloubů a ve svém důsledku eliminuje zdroje artrotické bolesti. Na obnovu hybnosti mají pozitivní vliv zejména peptidy a polypeptidy kolagenu spolu se stopovými prvky. Zároveň se zapojením těchto látek do metabolizmu výrazně zlepšuje kvalita vlasů, nehtů a pokožky.

ProKloub se vyrábí také v alternativě s vyšším obsahem 7560mg kolagenu s příchutí višně, ovoce a latté (bez kyseliny hyaluronové a MSM), které se doporučují pro lidi, kteří nemají bolesti a chtějí preventivně pečovat o své klouby, aby neměli v pozdějším věku bolesti a pohybové problémy. Takže super prevence!


Proč už pro naše zdraví nestačí jen běžná strava a proč je tak důležité doplňovat vitamíny, minerály a další potřebné látky? Krátký článek si přečtěte ZDE


Informace o výhodách členství v Klubu Global 3000 najdete ZDE