POKLAD pro Vaše krásné vlasy

Hodně lidí se potýká se zhoršující kvalitou vlasů, padají jim víc, než by se jim líbilo a pomalu rostou. Hlavně mladé maminky po porodu mívají vážné problémy, protože miminko si svým vývojem v těle mámy vzalo vše, co potřebuje. Takže se mladým maminkám více kazí zuby, padají vlasy a ochabuje pokožka.

V recenzích aktivních členů, kde převažují maminky na mateřské, jsme se dozvěděli, že HairAktiv je pro podporu růstu vlasů a pro jejich posílení klíčovým výrobkem, který všechny tyto problémy dokáže vyřešit. Všechny členky uváděli zastavení padání vlasů do pár dnů, rychlejší růst a po odrostu vyšší lesk a pevnost.

Vlasy jsou příkladem komplexnosti a krásy, jsou odrazem toho, jak se aminokyseliny formují do proteinů. Celý set aminokyselin, z nichž vzniká vlasový protein keratin, musí být tedy funkční a správně vybudován.

HairAktiv je opravdový POKLAD pro vaše vlasy a také pro zlepšení různých dalších tělesných funkcí. Udělali jsme si srovnání s produkty, které lze koupit v lékárně. Podívejte se, jak vychází jejich srovnání ZDE


BALENÍ A CENA  (pro členy klubu cena o cca 20% nižší) :

balení 160 tablet
plná cena: 550 Kč
cena 1 tablety: 3,40 Kč

balení 500 tablet
plná cena: 1250 Kč
cena 1 tablety: 2,50 Kč


ZPŮSOB UŽÍVÁNÍ:
Když vlasy padají a jsou slabé, tak užívejte 5 tablet denně.
Když chcete jen podpořit jejich růst, tak 2-3 tablety denně.


SLOŽENÍ A POPIS JEDNOTLIVÝCH LÁTEK:

Leucin, Valin, Isoleucin – jsou esenciální aminokyseliny, které si tělo samo nevyrobí, musí tedy být přijímány v potravě. Zpomalují degradaci svalové hmoty, který je způsobený vyšším věkem, stresem nebo výživovým deficitem. Jsou tedy využívány i potravinových doplňcích pro růst svalů. Tyto molekuly kyselin jsou základní složkou struktury vlasů a jsou tedy zdrojem jejich života. Mají zásadní vliv na to, jak vlasy vypadají, jaká je jejich struktura, pevnost, odolnost a lesk.

Lyzin – je esenciální aminokyselina, která musí být přijímána ve stravě. Je důležitým stavebním materiálem imunitních buněk, příznivě tak podporuje správné fungování imunitního systému a pomáhá zabraňovat propuknutí různým virovým infekcím. Dokáže pomoci při problémech s opary na rtech. Zvyšuje také vstřebávání vápníku, vytváří svalové bílkoviny a produkuje hormony, enzymy a protilátky. Nutriční nedostatek Lyzinu u dětí může zbrzdit jejich fyzický a intelektuální vývoj. Jeho nedostatek také způsobuje nadměrnou ztrátu vlasů.

Threonin – je univerzální aminokyselinou, která nám nejenom zlepší náladu, ale také podpoří náš imunitní systém a vytvoří dostatek protilátek, které zabraňují vzniku kardiovaskulárních chorob. Má též antioxidační vlastnosti a využívá se též při léčbě depresí a nemocí centrální nervové soustavy. Působí také pozitivně při roztroušené skleróze. Podporuje tvorbu kolagenu, elasticitu svalů, pokožky a vlasů. Tělo si ho samo nedokáže vyrobit, proto musíme Threonin doplňovat stravou. Obsahují ho též zelené potraviny, jako je mladý zelený ječmen nebo Chlorella.

Fenylalanin – je esenciální aminokyselina, která se podílí na procesech, které souvisí s hormonálním zdravím, mozkovými funkcemi, zvládáním stresu a s náladou. Pomáhá tak ke zlepšení celkového psychického stavu.
Naše tělo si ho nedokáže vyrobit, je tedy zcela závislé na příjmu ze stravy nebo potravinových doplňků.

Cystin – patří mezi vyjímečné až téměř zázračné aminokyseliny, která tvoří přibližně 10 až 14 procent naší pokožky a vlasů. Působí také proti zánětlivým onemocněním a proti toxickým vlivům moderního světa (cigarety, alkohol, těžké kovy). Zabraňuje v množení volným radikálům a ochraňuje také naše játra i mozek. Tvoří nedílnou součást bílkovin v těle, takže příznivě ovlivňuje zdravý vývoj buněk. Cystin je pro růst vlasů nezbytný. Dodává vlasovým buňkám síru, což zlepšuje pevnost vlasů. Váže na sebe železo a zinek, které jsou důležité pro zastavení vypadávání vlasů.

Methionin – důležitá aminokyselina, která posiluje vlasy, zlepšuje jejich pevnost a vzhled. Udržuje jejich pigmentaci, tedy dokáže snížit i šedivění vlasů. Také podporuje jejich růst a zastavuje jejich vypadávání. Je vynikajícím zdrojem síry, která dokáže zabránit problémům s vlasy, nehty a pokožkou. Methionin také pomáhá při rozkládání tuků a brání tukům v tom, aby se ukládaly v určitých částech těla, včetně arterií.

Tryptofan – je pro tělo velice důležitá aminokyselina, kterou potřebujeme doplňovat z přijímané potravy. Ne ale vždy jí získáváme dostatečné množství. Tryptofan podporuje tvorbu melatoninu, takže pomáhá se spánkem, a také tvorbu serotoninu, který zlepšuje náladu. Psychická pohoda chrání zdraví vlasů a celého organizmu. Zmírňuje bolesti hlavy a migrény, zlepšuje paměť a schopnost učení, pomáhá při léčbě různých závislostí. Také pomáhá s hubnutím, kdy zabraňuje nutkání se přejídat a také pomáhá při menopauze zvládat neovladatelné výkyvy nálad a podrážděnost.

Taurin – je tělu vlastní aminokyselina, která je v největší míře v srdeční tkání, ale v různých koncentracích se vyskytuje v celém tělním systému. Působí jako stabilizátor lipidů v těle, čímž pomáhá i k redukci hmotnosti. Podporuje kardiovaskulární zdraví, citlivost na inzulín, rovnováhu elektrolytů, sluchovou funkci a imunitní odpověď. Jeho přínosy jsou tak široké a rozsáhlé, že vědci popisovali L-taurin jako zázračnou molekulu. Spojení mezi L-taurinem a dlouhověkostí je tak silné, že japonští výzkumníci L-taurin jako rozhodující výživový faktor pro dlouhověkost. Ve varlatech působí L-taurin většinou jako antioxidační sloučenina a chrání varlata před oxidačním stresem. To také zabraňuje poklesu testosteronu. Příznivě též působí při regeneraci u kuřáků, kdy vede ke zvrácení většiny škod způsobených kouřením. Taurin také vytváří spojení s vitamínem A v oku, kde hraje roli při regeneraci rhodopsinu a fotoreceptorů.
Uchovává se ve vlasových cibulkách a pokud se v těle nenachází dostatek Taurinu, tělo si ho vezme z těchto zásob, což vyústí do slabých vlasů a k jejich vypadávání.

Niacin (B3) – nedostatek se projevuje únavou, vyrážkami na kůži, poruchami trávení , poruchami psychiky, nespavostí, migrénami a depresemi. Působí jako antioxidant, zlepšuje fungování mozku, snižuje únavu a deprese. Má prokázanou účinnost, že zvyšuje „hodný“ cholesterol a ten „špatný“ naopak snižuje. Pomáhá také k omlazení pleti a v boji proti akné. Je potřebný pro synergické působení všech složek výrobku.

Biotin (B7) – je potřebný na syntézu mastných kyselin, pomáhá přeměně potravy na energii, podporuje normální buněčný růst, udržuje správně fungující nervový systém a je zapojen do transformace aminokyselin na proteiny. Je důležitý pro zlepšení vlasů, nehtů a pokožky.

Kyselina hyaluronová – dokáže na sebe navazovat vodu a tím zajišťuje dostatečnou hydrataci vlasů, které věkem, stresem nebo výživovým deficitem slábnou a jsou náchylné k lámání.

Koenzym Q10 – je látka podobná vitamínům, je velice důležitý pro lidský organizmus a nelze ho žádnou jinou látkou nahradit. Částečně si ho vytváříme sami, částečně doplňujeme ze stravy. Prostupuje všechny buňky, podporuje jejich růst a správnou funkci. Je životně důležitý pro mnoho procesů v těle - při tvorbě buněčné energie, tedy potřebné hlavně pro srdce, játra, plíce a slinivku břišní, ale i pro všechny další orgány. Již od 30-ti let jeho produkce klesá, až dochází zcela k jeho nedostatku a vyčerpání. Koenzym Q10 omlazuje všechny buňky v těle, podporuje imunitní systém, posiluje srdce, reguluje hladinu cukru v krvi a má pozitivní vliv na pleť, vlasy...


HairAktiv dále obsahuje vitamíny E, D, B1, B2, B6, B12, kyselinu listovou, kyselinu pantotenovou, vápník, hořčík, fosfor, zinek, železo, měď, mangan, selen a molybden, a to v takovém poměru, že se všechny dokonale podporují a působí synergicky na zdraví celého organizmu.


Proč už pro naše zdraví nestačí jen běžná strava a proč je tak důležité doplňovat vitamíny, minerály a další potřebné látky? Krátký článek si přečtěte ZDE


Informace o výhodách členství v Klubu Global 3000 najdete ZDE