POKLAD pro Vaše zdravá střeva a imunitu

BioAktiv je jeden ze základních potravních doplňků! Obsahuje kultury Lactobacillus Acidophilus a Bifidobacterium Bifidum, které jsou velmi důležité pro naše zažívání, vstřebávání živin, vyprazdňování a imunitu. Také brání průchodu infekce a toxinů do organizmu.

Nám se po 1,5 roce pravidelného užívání upravilo zažívání, zmizela nevolnost po některých jídlech a nápojích, přestaly průjmy po potravinách s lepkem, upravilo se vyprazdňování, zlepšila imunita a odolnost vůči virózám.

Manželovi naší známé paní se po roce užívání ztratila alergie na všechny kvetoucí rostliny. Od mládí trpěl alergiemi, ale letos žádné kýchání, smrkání a slzení očí. Užíval BioAktiv na imunitu a po roce se projevil tento jeho "vedlejší" účinek.

Udělali jsme si porovnání s produkty, které lze koupit v lékárně. Podívejte se, jak vychází jejich srovnání ZDE


BALENÍ A CENA  (pro členy klubu cena o cca 20% nižší) :

bez příchutě nebo jahoda, čokoláda, vanilka:
balení sypké 375g, vystačí na 2,5 měsíce
plná cena: 650 Kč
cena denní dávky: 8,60 Kč

příchuť vanilka:
balení sypké 150g, vystačí na 1 měsíc
plná cena: 440 Kč
cena denní dávky: 14,60 Kč

tablety:
balení 248 tablet, vystačí na 2 měsíce
plná cena: 495 Kč
cena denní dávky: 8,30 Kč

balení 500 tablet, vystačí na 4 měsíce
plná cena: 690 Kč
cena denní dávky: 5,80 Kč


ZPŮSOB UŽÍVÁNÍ:

na lačno 1x denně čajová lžička, ideálně hned ráno. Rozmíchá se ve 2dcl studené nebo vlažné (do 38°C !!!) vody nebo mléka, aby zůstaly bakterie živé a množily se.

V případě užívání tablet dávat také pozor na teplotu vody!
Dávkování: 4 tablety denně kdykoliv


BioAktiv
obsahuje syrovátku, rozpustnou vlákninu Inulin, extrakt zeleného čaje, organicky vázané stopové prvky Selen, Jód a Zinek. Dále obsahuje Distabil, což je glukózový toleranční faktor s obsahem aktivního Chromu, 11 vitamínů, startovací komplex Aktiferm, který umožňuje lepší adaptaci bakterií ve střevě. Neobsahuje cukr, syntetická barviva ani konzervační látky.

V BioAktivu najdete též patent výrobce Ing. Zbyňka Prokšana, koncentrát aminokyselin a peptidů imunomodulátor Servisin, což je komplex biologických látek v přirozených vazbách, který působí na zlepšení stimulačního, regeneračního a ochranného systému organizmu a na prokrvení tkání. Zlepšuje a normalizuje buněčný metabolizmus, zvyšuje energetický potenciál a vyrovnává celkový zdravotní stav, čímž navozuje pocit pohody, uklidnění, zmenšení vnitřního napětí, potlačení trémy, zmírnění stresů, upravuje spánek a chuť k jídlu.

Díky sypké formě a šetrnému usušení živých kultur je docíleno jejich plné životaschopnosti po velmi dlouhou dobu. Je na trhu spousta tekutých přípravků, ale tam si musíme dávat pozor, tyto výrobky pro zachování určité doby trvanlivosti používají buď konzervanty nebo vyšší teploty pro zajištění delší doby spotřeby, což obojí živé kultury zabíjí nebo hodně oslabuje. Účinek těchto výrobků je pak minimální nebo dokonce žádný. A navíc obsažené konzervanty v těchto tekutých výrobcích zahubí i naši zbývající živou kulturu, kterou v zažívacím traktu ještě máme. Tak na to pozor!

Spousta firem uvádí miliardy bakterií v denní dávce, ale mnohem důležitější je, v jakém stavu tyto bakterie jsou a jestli jsou schopné se v zažívacím traktu množit a dobře fungovat. Ing. Zbyněk Prokšan spolupracuje již spoustu let s Výzkumným ústavem potravinářským a tedy moc dobře ví, co je pro náš organizmus prospěšné nebo co mu naopak škodí.

Lidé po staletí používali zakysané mléčné výrobky s kulturami mléčných bakterií. V dnešní uspěchané době bychom je měli používat o to víc! Používáme antibiotika, spoustu konzervačních látek, hodně kávy, alkoholu, zažíváme stres a to vše našim kamarádům ve střevě nedělá dobře. Tímto vším si mikroflóru ve střevě zabíjíme! Avšak bez ní se žádné živiny nevstřebají, tělo začne strádat a vznikají postupně různé zdravotní problémy, které se chemickými léky jen utlumují, ale nevyléčí. Proto musíme střevní mikroflóru udržovat stále životaschopnou, abychom dodávali tělu vše potřebné pro zdravý a spokojený život.

BioAktiv je vhodný pro děti od 3 let až po seniory. Je potřeba ho užívat dlouhodobě a pravidelně. Jedině tak nám pomůže zlepšit a zharmonizovat imunitní systém. Slabou imunitu posílí a přehnané reakce na běžné alergeny zase naopak sníží. Pomáhá také při zácpách i průjmech a spousta diabetiků si chválí pokles hladiny cukru v krvi, čemuž pomáhá aktivní chrom. Výskyt chromu v běžné potravě vytrvale klesá a tak počet lidí s cukrovkou naopak zase přibývá.

Naše zdraví a silná imunita má základ právě ve střevech, tam při špatné funkci střev problém plíživě začíná, tedy se i tam musí začít léčit. Tak se o svoje střeva musíme s láskou starat, pokud tedy chceme být opravdu zdraví. A také spokojení, protože serotonin, hormon štěstí je z 90% obsažen právě v našem střevním mikrobiomu. Upraví se i spánek, také jsme více v pohodě a daleko míň nás cokoliv rozhodí.

Užívejte BioAktiv stále a každý den, je pro fungování našeho organizmu životně důležitý !!!


Proč už pro naše zdraví nestačí jen běžná strava a proč je tak důležité doplňovat vitamíny, minerály a další potřebné látky? Krátký článek si přečtěte ZDE


Informace o výhodách členství v Klubu Global 3000 najdete ZDE