Příležitost zajistit si další příjem

Jak jsme si psali v minulém článku, tak v běžném obchodním světě se už platí tolik peněz za drahou reklamu, že – ať se na nás nikdo nezlobí – to už je fakt příliš. Je tu pro Vás i jiná alternativa, jiný obchodní model, kde můžete tyto peníze získat pro sebe.

Chcete mít navíc stálý příjem 30.000,- měsíčně?

Jestli ano, dočtěte tyto řádky pozorně až do konce. Pokud nejste obchodní typ, nechcete si vydělávat peníze prodáváním výrobků, ale jste přátelští a rádi pomáháte druhým lidem, tak je tato příležitost vhodná právě pro Vás. Seznamte se se smyslem této příležitosti a zamyslete se, jestli jste schopni dělat, co je v textu ve stručnosti popsáno. Jestli ano, přidejte se a vysvětlíme Vám daleko víc. A jestli budete chtít znát další informace, napište nám nebo zavolejte, probereme a vysvětlíme Vám všechno, co Vás zajímá.

Systém je nastavený tak jednoduše a za pár korun, že ho dokáže duplikovat naprosto každý. Stačí jen chtít.

Všechno se dnes drasticky zdražuje a hrozí i velké propouštění, tak hodně lidí cítí, že mohou docela nečekaně přijít doslova ze dne na den o svoje jistoty. Pak najednou nezaplatí složenky, hypotéky a vše, na co jsou zvyklí. Týká se to všech lidí, jak chudších, tak i těch s vyššími příjmy. A tak hodně lidí hledá další možnosti, jak zabezpečit sebe a svoji rodinu a nedostat se do nepříjemných finančních problémů.

Některým lidem zase chybí čas, aby mohli svůj život prožívat v klidu a radosti se svojí rodinou a přáteli. Peněz mají dost, ale ten čas? Ale proč ho nemají? Svazuje je příliš mnoho práce. Sice si vydělají hodně peněz, ale neužijí si jich tak, jak by chtěli. Mohou sice svoji práci omezit a mít více času, ale to zase budou mít nižší příjmy. No a jsme zase u těch peněz.

Aby mohl být člověk opravdu šťastný, mohl si užívat života podle svých představ, tak k tomu potřebuje mít jak dostatek volného času, tak i dostatek finančních prostředků. Celý svět zatím stále funguje díky penězům a bude tomu ještě určitě nějakou dobu. Bez peněz se prostě žít nedá, všude je po Vás chtějí, tak je potřeba jich mít takové množství, abyste nemuseli mít nikdy strach, že na něco nebudete mít.

Je krásné mít kdykoliv čas na svoji rodinu, přátele a na svoje koníčky. Pořídit si všechno, co se Vám líbí, co potřebujete a nemuset vůbec řešit, kolik to stojí. Zajet si na výlet nebo na dovolenou a vybrat si místo, které chcete navštívit, bez ohledu na cenu a kdykoliv, když je zrovna hezké počasí, ne že je zrovna sobota nebo neděle.
Nebo pomáhat opuštěným dětem, seniorům, postiženým, kterým dnes pomoct nemůžete a kteří to tak moc potřebují. Taky se zabezpečit na důchod a nemuset být závislí pouze na nestabilním sociálním systému státu.
Svým dětem, rodičům i sami sobě můžete zabezpečit klidnou budoucnost, kterou si zasloužíte a můžete se věnovat tomu, co Vám přináší radost.

TOTO VŠECHNO VÁM PŘINÁŠÍ SPOLUPRÁCE NA TOMTO PROJEKTU.
NAVÍC SI ZLEPŠÍTE A PODPOŘÍTE SVÉ ZDRAVÍ.

Takže se nebojte být zdraví a bohatí. Cesta ke splnění Vašich přání leží přímo před Vámi. A nestojí Vás to žádné peníze navíc, stojí Vás to pouze trochu víc přemýšlení nad tím, co děláte, jak nakupujete a kam svoje peníze dáváte.

Představujeme Vám projekt Klubu Global 3000, který je postaven na jiném přístupu ke svým běžným nákupům a na jiném hospodaření s penězi, které se v obchodě vydávají za reklamu. Nestojí Vás žádné peníze navíc, stojí Vás pouze trochu víc přemýšlení nad tím, co děláte, jak si nakupujete a kam svoje peníze dáváte. A hlavně se toho nebojte, můžete si tímto jednoduchým způsobem zlepšit životní standard a žít v hojnosti všeho, co Vám přináší radost.

Jen si dávejte pozor! Je kolem nás bohužel stále ještě hodně nepoctivých firem, které zneužívají lidské důvěřivosti. Když ale budete otevření, budete opravdu poslouchat, co říkají, jak to říkají a dáte si pozor na sliby rychlých obrovských příjmů a zázračných výrobků, které Vám vyléčí za pár týdnů snad naprosto všechno, tak je určitě poznáte!

My Vás zveme na zcela otevřenou a jednoduchou cestu, po které jdeme my. Neslibujeme Vám nereálné příjmy, ani že budete za pár týdnů či měsíců zázračně zdraví a neskutečně bohatí. Všechny peníze, které u nás systém generuje a které jdou do odměn, jsou podloženy skutečným obratem potřebného zboží, které si lidi nakupují i když nejsou členy.

Jsme sdružení několika českých a moravských partnerských eshopů, výrobců a společností Klub Global 3000, a to již od roku 1999. Působíme v Čechách, Moravě, Slovensku, Maďarsku, Rakousku, Německu a Polsku. 

Registrace do Klubu Global 3000 je stejná, jako do jakéhokoliv eshopu. Je s ní spojený balíček se vzorky vitamínových nápojů a parfémů, plus katalogy a vlastní online kancelář. Všechno pouze za 300,-. Od tohoto okamžiku už nic neplatíte, svoje zákaznické číslo máte dál již zdarma a doživotně. Takže získáváte daleko větší hodnotu, než zaplatíte! Více o členství v Klubu najdete ZDE

Co je tedy hlavní náplní naší i Vaší společné práce?

1) Není potřeba vydávat žádné velké peníze za různé zboží, které nepotřebujete. Ani nikomu žádné výrobky nenabízíte ani neprodáváte! Prostě jen část svého nákupu za pár stokorun pro vlastní potřebu přesunete každý měsíc do eshopů Globalu místo obchodu nebo lékárny. Jako bonus si postupně zlepšíte imunitu, posílíte klouby, upraví se Vám pleť a spoustu dalších zdravotních benefitů. Určitě si vyberete, sortiment je veliký.
– Zvládnete to?

2) Nahrazujeme předraženou reklamu osobním doporučením, takže společně učíme dělat totéž naše i Vaše známé. Kdo má zájem taky získávat díky svým nákupům další příjem, tak ho přidáváme dál již do Vaší spotřebitelské sítě. My, Vy a všichni ostatní si přesunou malou část svého nákupu měsíčně na eshopy Globalu, tedy se Vám i všem ostatním z celé hloubky sítě načítají body, o které už nikdo nepřijde. A všem pomůžeme i s jejich známými, kteří chtějí také získat další příjem a být zdravější.
– Víte o někom, kdo chce navíc stálý příjem 30.000,-?

3) A další měsíce je to stejné, všichni společně děláme stále totéž. Každý se takto postupně dostává na stálý měsíční příjem 30.000,-. Opravdu každý! A nikdo nikomu žádné zboží neprodává!
– Líbí se Vám to?

Není důvod se něčeho bát, je to tak jednoduché, že jednodušeji a ani levněji to už snad ani nejde. Nemáte absolutně co ztratit, stejně někde nakupujete. Neznáme jiný projekt, který by Vám umožňoval vydělávat peníze tak nízkými nákupy, a navíc potřebných věcí, které si dnes stejně někde koupit musíte. Opravdu neznáme.

Začněte si budovat stálý příjem navíc. Nemusíte tak přemýšlet, jestli Vám ke spokojenému životu a zajištění do budoucna stačí příjem ze zaměstnání, podnikání, důchodu nebo mateřské.

A dokonce takto pomůžete lidem, které ani neznáte. Vy znáte dobře své přátel, možná i jejich přátele, ale už asi neznáte jejich přátele a ani dál jejich přátele… Díky vzájemnému osobnímu doporučení, předávání informací a zkušeností se dostanou k dalším lidem, ke kterým by se jinak nedostaly. Vy sami nemáte takový dosah, abyste informovali tolik lidí. Když si však informace a svoje zkušenosti předáváme postupně všichni dál, dostanou se i k lidem, kteří je opravdu potřebují a mohou jim pomoci, buď po stránce zdravotní nebo finanční. Určitě lepší, než platit drahou reklamu!

Doba se změnila, stále více věcí a činností se přesouvá na internet a do virtuálního světa. A kdo se dokáže přizpůsobit a učit se novým věcem, má vyhráno. Kdo se však bude stále bát a nebude chtít změnit své staré návyky, může mít v budoucnu vážný problém. Takže nezůstávejte stát ve svých zajetých kolejích, ale rozhlédněte se a začněte se zavčas zajímat.

Chcete být zdraví, mít více peněz a více času? Jestli ano, pusťte se s chutí do práce. A jestli tomu stále nevěříte nebo o tom pochybujete, tak jediné, co Vám můžeme vřele doporučit - přestaňte se bát a pusťte se do toho, nemáte fakt co ztratit, můžete jen získat. A my Vám rádi pomůžeme. Nenutíme nikoho, jen Vám všechno vysvětlíme a sami se pak rozhodněte. Pište, volejte, jsme tu pro Vás! Tady najdete náš příběh.

Naučte se vidět svoje bohatství v něčem tak samozřejmém, jako je nakupování. Stejně někde nakupujete, tak nakupujte tam, kde Vám za to zaplatí!

Takže ještě jednou a naprosto vážně:

Chcete mít navíc stálý příjem 30.000,- měsíčně?


Informace o výhodách členství a registraci do Klubu Global 3000 najdete
ZDE