Náš příběh

Až do svých 40 let (manžel do 47 let) jsme bydleli ve starém bytě ve středu Brna a chodili do práce jako většina lidí. Byli jsme celkem spokojení, jen jsme si říkali, jaké by to bylo moct si zajet kdykoliv chceme a kam chceme, protože rádi chodíme po všech přírodních krásách a milujeme lezení po horách, kam nás to vždy obrovsky táhlo.

V roce 2005 jsme se odstěhovali na venkov a jezdili 37km do Brna do práce. O víkendech jsme začali opravovat starý kotovicový malinký domeček s kadibudkou. Bylo to úžasné nadšení pro nás městem odchované děti začít si sami dělat stavební úpravy, zateplování, elektrické rozvody, rekonstrukce terénu kolem, dlažby, betonování a další radosti, které jsme nikdy nedělali a ani netušili, jak se dělají. Chtělo to velkou odvahu, ale se strejdou Googlem jsme vždy našli, co jsme hledali, různé návody, materiály aj. a podle toho jsme se začali sami učit a tvořit. A je z toho láska na celý život. Ale vždy jsme si našli čas i pár peněz na to naše skromné a krásné turistování.

Pak jsme v roce 2013 poprvé narazili na českou firmu síťového marketingu, která nás zaujala vizí čisté přírody, že z domácnosti nevypouštíme chemickou drogerii. Tak si říkáme, zkusíme to, třeba se nám povede získat i nějaké další peníze na to naše toulání přírodou a kutění doma. Ale moc se vydělávat nedařilo. Vize krásná, ale peníze nim moc. Chybělo nám to správné vedení lidmi, kteří nás k tomuto projektu přivedli.

Poznali jsme však blíž síťový marketing, jeho úžasnou sílu, jeho skutečný obrovský potenciál a jednoduchost. Musíte mít ale za sebou někoho, kdo Vás vede a pomáhá Vám tvořit Vaši obchodní síť. Musíte mít sponzora, který je ochoten Vám být kdykoliv k ruce, zodpoví všechno, co potřebujete vědět, podpoří a ocení Vás a nikdy Vám neřekne, že na Vás nemá čas.

Takže jsme začali v roce 2019 hledat takovou firmu, kde bychom tuto jednoduchost a vstřícnost našli. Firmu, která by měla v portfoliu něco, co každý člověk potřebuje a stejně si to někde koupit musí. Takže třeba jídlo, potravinové doplňky, i tu drogerii, kosmetiku a další. Říkali jsme si, že kdyby se toto prodávalo stylem síťového marketingu, tak to by byla pecka. A hlavně za ceny, které jsou podobné s běžným obchodem a může si je tedy dovolit naprosto každý. No a takovou firmu, kde je snadné splnit si svůj osobní obrat. Nebudeme si přece kupovat něco za tisíce, když to nespotřebujeme. Když se toho musí kupovat víc, tak se musí i prodávat. Ale my nechceme nic prodávat. Síťový marketing je správně o vytváření spotřebitelských sítí, ne prodávat všechno všem.

A v říjnu 2020 jsme takovou firmu našli a přesně za rok i člověka, který splňoval to, co má správný sponzor dělat. Takže jsme se v listopadu 2021 zaregistrovali do Klubu Global 3000 ke skvělému sponzorovi a začali se učit, co a jak dělat, abychom ze spolupráce měli užitek jak my, tak i všichni lidi, kteří jdou s námi.

Jsme dnes skvělá parta úžasných pozitivních lidí. Naše vztahy jsou založeny na vzájemném sdílení, přátelství, podpoře, ochotě poslouchat druhé a pomoci jim. Přejeme všechno dobré každému člověku. Nespoléháme se jen na lékaře, ale podporujeme a udržujeme si své zdraví sami, jak nejlépe dovedeme. A taky se nespoléháme jen na své nejisté zaměstnání nebo sociální systém státu, že nás finančně zajistí, ale vytváříme si své finanční bezpečí a jistoty taky sami. Nejsme v Klubu Global 3000 na to nikdo sám, celá skupina se podporujeme, sdílíme své zkušenosti, úspěchy i neúspěchy a s úsměvem si pomáháme.

Klub Global 3000 je česká společnost a svoje výrobce a eshopy má v Čechách i na Moravě. Podle našeho několikaletého pátrání a poznávání je to nejideálnější společnost, jakou v ČR můžete najít. Má skvělé výrobky, úžasný poměr ceny, kvality, skvělého účinku na Vaše zdraví a finančního přínosu pro každého člena. A stačí, když si nakoupíte každý měsíc něco pro své zdraví jen za pár stokorun místo lékárny, aby Vám to přinášelo zvyšující se příjmy a získali finanční jistotu pro Váš krásný budoucí život. Jinou takovou společnost jsme nenašli. U ostatních musíte nakupovat za tisíce, abyste dosáhli na nějaké odměny.
U nás se můžete do roka dostat při dodržení naší jednoduché cesty na stálý příjem 30.000,- každý měsíc, a to již nastálo. A nebo chcete víc? Všechno je možné.

PŘIDEJTE SE K NÁM, rádi Vám pomůžeme, jak k lepšímu zdraví, tak i k finanční svobodě!