Informace o členství v Klubu Global 3000

Oficiální web Klubu Global 3000 je přístupný pouze členům přes heslo, kde se zaregistrovat nemůžete. Přihlášky novým členům vyřizují vždy sami aktivní členové, kteří mají za úkol nové členy se vším seznámit a pomoci jim se zorientovat. Když tedy najdete na internetu jakoukoliv registrační stránku do klubu, tak je to vždy stránka některého aktivního člena.

Přihláška do Klubu Global 3000 (+balíček se vzorky vitamínových nápojů a parfémů) Vás stojí jednorázově pouze 300,-Kč, dále neplatíte už nic, žádné další poplatky ani členské příspěvky tu nejsou. Registrací Vám nevzniká povinnost nákupů žádného zboží. Získáte své zákaznické číslo, svůj unikátní přístupový PIN do své virtuální kanceláře, který máte dál již zdarma a je platný doživotně.

Členství v klubu můžete využít buď pouze k výhodným nákupům a nebo si vydělávat peníze. Nerozlišujeme při registraci, čeho chcete využívat, je jen na Vás, co si vyberete, nikdo Vás do ničeho nutit nebude.

Po přihlášení do virtuální kanceláře se dostanete na všechny eshopy a můžete nakupovat vše, co potřebujete a kdykoliv potřebujete. Získáte velkoobchodní členské ceny na všechny výrobky na hlavním eshopu a přístup k výhodným nákupům na ostatních partnerských eshopech. Za všechny nákupy svoje i celé sítě sbíráte body, které se Vám stále přičítají a nikdy o ně nepřijdete. Tím se Vám stále zvyšuje věrnostní odměna, kterou si můžete vybírat jako slevu na další nákupy. Pokud budete chtít spolupracovat na projektu, tak při vyšších příjmech si můžete odměny nechat vyplácet na účet.

A co všechno dostanete v balíčku k Vaší registraci?

- potvrzená přihláška s Vaším přiděleným PINem,
- dva základní katalogy a ceník,
- informační brožura o projektu,
- vzorky vitamínových nápojů (ze kterých uděláte 6-12 litrů, podle toho, jak chcete nápoj sladký),
- vzorky koktejlů na hubnutí s různými příchutěmi (ze kterých uděláte 6 porcí po 2dcl),
- vzorky parfémů oblíbených světových vůní (13 dámských, 7 pánských).

Také od nás dostanete nejdůležitější informace o všech eshopech, o tom jak klub funguje, jak funguje bodový systém a systém odměn. A také naši stálou podporu a pomoc, když potřebujete poradit nebo s čímkoliv pomoci.

Jsme pro Vás k dispozici každý den včetně víkendu. Takže kdykoliv zavolejte nebo napište, rádi zodpovíme všechny Vaše otázky.

Pokud se chcete ihned zaregistrovat, vyplňte prosím žádost o registraci, do 24 hodin se Vám ozveme.

Přejeme Vám hezké dny a ať Vás potkává jen to, co Vám přináší radost, zdraví a hojnost všeho pro Vaši spokojenost a šťastný život.